Kredīti bez ķīlas

Jun 20, 2012 by

Kredīta aizņēmums nevienam nav patīkams solis, tāpēc mēs gribam saņemt pēc iespējas izdevīgāku kredītu. Ja ir jāizvēlas starp kredītu ar ķīlu un bez ķīlas, tad priekšroka tiek dota otrajam variantam. Parasti kredītus bez ķīlas piedāvā interneta ātro kredītu kompānijas.

Kredīti bez ķīlas ir populāri starp dažādiem ātro kredītu aizdevējiem. Tas nozīmē, ka lielākā daļa kredītu internetā būs pieejami bez ķīlas. Būtiski, ka saņemt kredītu var arī bez galvojuma. Tā ir atšķirība no banku sistēmas, kur naudas saņemšanai var tikt pieprasīta ķīla vai galvojums.

Vienīgais izņēmums, kad Jums var tikt pieprasīta ķīla ir sliktas kredītvēstures gadījumā. Ja aizdevējs tomēr ir gatavs izsniegt kredītu, tad ķīla kalpos, kā garantija un nodrošinājums kredīta saņemšanai.
Kredītu bez ķīlas varēs saņemt personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Latvijā pie naudas aizdevuma var tikt gan strādājošas, gan nestrādājošas personas. Kredīti bez ķīlas tiek piedāvāti uz laiku līdz 30 dienām, taču ja zināt, ka aizdevumu nevarēsiet atmaksāt noteiktajā laika posmā, tad labāk to laicīgi pagarināt. Tomēr vajag atcerēties, ka problēmu gadījumā ir jāvēršas pie sava aizdevēja, lai situāciju atrisinātu. Nevajag bēgt un izvairīties no atbildības. Tā Jūs vēl vairāk zaudēsiet uzticību no savas kompānijas puses. Aizdevēju labāk uztvert, kā sabiedroto un draugu, nevis, kā biedu. Bet, ja Jūsu maksātspēja būs pietiekama, tad nevajadzētu rasties problēmām ar kredīta atdošanu. Lielākās problēmas varētu piemeklēt tos, kam nav ikmēneša algas vai kādu citu papildus ienākumu.

Arī tad, ja ņemsiet bezmaksas kredītu, Jums ir visas iespējas saņemt arī kredītu bez ķīlas. Tas būs īpaši izdevīgi, jo nevienam klientam nebūs jāizdod papildus nauda no sava maciņa. Turklāt pie kredīta bez ķīlas var tikt padsmit minūšu laikā. Aizņemies kredītu gudri – aizņemies bez ķīlas!

Naudas aizdevums bez ķīlas būs paredzēts dažādu tēriņu segšanai vai rēķinu apmaksai. Jāteic, ka tieši šī iemesla dēļ mūsdienās cilvēki var dzīvot patstāvīgāk. Vairs nav jābūt atkarīgiem no saviem tuviniekiem – vecākie, draugiem vai radiem. Jo kredīts internetā nāks palīgā īstajā brīdī. Ja jūtat, ka līdz algas dienai būs jādzīvo parādos, tad nevajag par to satraukties.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *