Kredīti studentiem

Aug 2, 2012 by

Kredīti studentiem ir plaši pazīstams un bieži izmantojams piedāvājums Latvijas tirgū. Studentiem nepieciešama nauda gan studiju maksai, gan studiju materiālu iegādei, gan dažādu braucienu un ekskursiju apmaksai.

Daži studenti savieno darbu ar studijām, iegūstot ne tikai nepieciešamus līdzekļus studiju apmaksāšanai, bet arī svarīgu pieredzi un vajadzīgas prasmes. Šādi studenti var paši apmaksāt studijas, bet Latvijas augstskolas un universitātes parasti pieprasa uzreiz samaksāt par pusgadu vai gadu, un studentam nav iespējas to izdarīt. Latvijas bankas un kredītiestādes piedāvā studentiem studiju kredītus, dažādas akcijas, īpašus piedāvājumus un citus atvieglojumus.

Studenti ir Latvijas nākotne, tāpēc kredīti studentiem nav parasti kredīti, bet arī investīcijas nākotnes attīstībā. Students veido savu karjeru, kļūstot par pieprasītu speciālistu savā jomā, bet Latvijai pašlaik ir nepieciešami apmācīti speciālisti dažādās jomās. Latvijas nākotnes perspektīvas ir cieši saistītas ar studentu skaitu un izvēlētajām mācību virzieniem.

Kredītu piedāvājums studentiem paplašinās ar katru dienu, jo studentu skaits pieaug, līdz ar to arī studentu vajadzības kļūst lielākās.

ViaSMS jaunais piedāvājums ir speciāli bezmaksas kredīti studentiem līdz 100 latiem. ViaSMS dod iespēju studentiem iegādāties nepieciešamas lietas vai nopirkt kaut ko patīkamu, ko students jau sen vēlējas.

ViaSMS speciālais kredīts studentiem ir ātrais kredīts uz laiku līdz 30 dienām. Students var aizņemties pirmajā reizē līdz 100 latiem un atdod to pašu summu, nepārmaksājot ne santīmu. Studentam nepieciešams tikai aizpildīt anketu ViaSMS mājas lapā, nosūtīt pieteikumu kredītam. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts dažu minūšu laikā, pēc tām klients tiek informēts ar īsziņas palīdzību. Pēc 5 minūtēm nauda tiks pārskaitīta uz studenta norādītu kontu, ja lēmums būs pozitīvs.

Maksājumu var pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām, samaksājot noteiktu komisijas maksu. Šādā gadījumā kredītu studentam vairs nevar nosaukt par bezmaksas kredītu, bet tomēr komisijas maksa ir mazākā par iespējamiem procentiem, ko varētu pieprasīt cita kredītiestāde. Labāk samaksāt komisijas maksu par pagarinājumu un atmaksāt kredītu, nevis sabojāt savu kredītvēsturi un maksāt sodu par maksājuma kavējumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *