Kredīts datortehnikas iegādei

Sep 2, 2012 by

Mūsdienu informācijas tehnoloģiju laikmetā izstrādātās sistēmas paredzētas mūsu ikdienas atvieglošanai un izklaidei-brīvajam laikam. Katru gadu tiek izstrādāti dažādi jauninājumi, kuri kļūst aizvien sarežģītāki un tādejādi „grūtāk panesami” mūsu datoriem, tāpēc tos nākas mainīt pret citiem vai veikt to komponenšu uzlabošanu un papildināšanu. Jāpiebilst, ka otrais variants nav pats labākais variants, jo jauns tomēr ir jauns un, iespējams, iegādāties jaunu datoru ir lētāk nekā uzlabot esošo.

Kā jau vairumā gadījumu, kad runa ir par kāda lielāka pirkuma iegādi, daudzi izvēles varianti nonāk līdz naudas jautājumam. Ideālajā variantā datortehniku iespējams iegādāties, izmantojot naudas uzkrājumus, kuri glabāti bankā vai „zeķē” skapja atvilktnē. Tomēr, ne visiem pieejami pietiekami lieli naudas līdzekļi šāda pirkuma izdarīšanai, tāpēc nākas meklēt citus variantus. Kā viena no iespējām ir līzings datortehnikas iegādei, kurš sniedz iespēju maksu par preci samaksāt pa daļām noteiktā līzinga termiņā.

Populārākie interneta veikali, protams, piedāvā šādu iespēju iegādāties nepieciešamo elektrotehniku ar pēcapmaksu jeb līzingu. Pieejamie līzinga termiņi ir ļoti dažādi, sākot no 3 mēnešiem līdz pat 24 mēnešiem, kā arī, preci iespējams iegādāties līzingā gan ar, gan bez pirmās iemaksas. Šajā brīdī interesanti izpētīt, kādas kredītiestādes nodrošina šos līzinga pakalpojumus, jo vairs nav deviņdesmitie gadi, kad praktiski jebkurš veikals pats nodarbojās ar nomaksas jautājumu kārtošanu – tagad to nodrošina, galvenokārt, interneta aizdevēji.

Tāpēc Jūsu ziņā pastāv izvēle – iegādāties kāroto preci ar līzinga palīdzību vai tomēr aizņemties naudu internetā un norēķināties par preci uzreiz. Jāpiebilst, ka kredīti internetā pieejami pie daudziem un dažādiem uzņēmumiem, kuru piedāvājums ir tik pat dažāds – aizdevuma summas (no 50 līdz 7000 latiem) un aizdevuma termiņi (no 30 dienām līdz pat 120 mēnešiem) – tālākais ir Jūsu kompetencē salīdzināt interneta kredītu aizdevēju piedāvājumus un izvēlēties sev piemērotāko. Iespējams, aizņemties internetā izrādīsies izdevīgāk nekā iegādāties preci līzingā. Jebkurā gadījumā, vajadzības ir dažādas, taču ieteicams kritiski izvērtēt savas iespējas, ar to domājot aizdevuma laicīgu atmaksu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *