Kredīts internetā no 18 gadu vecuma

Sep 12, 2012 by

kredits interneta no 18 gadiemĀtrais kredīts ir iespēja ātri, ērti un bez liekas piepūles saņemt naudu. Naudas summa parasti ir neliela, un atmaksas termiņš ir diezgan īss, tāpēc ātrais kredīts ir noderīgs tikai tad, ja naudu vajag tiešām ātri un bez jebkādiem nosacījumiem.

Pārsvarā ātro kredītu noformēšanai nepieciešamas tikai divas lietas – internets un konts kādā no Latvijas bankām. Dažos gadījumos nepieciešams arī mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu, bet mūsdienās katram darījumu cilvēkam ir mobilais telefons.

Ātro kredītu no 18 gadu vecuma piedāvā tikai dažas kredītiestādes, bet ar katru gadu to skaits pieaug. Viena no šādām iestādēm ir Greencredit.
Greencredit iestāde piedāvā noformēt ātro kredītu no 18 gadu vecuma bez jebkādiem dokumentiem, galvotājiem vai ķīlas. Klients var aizņemties naudu, pat ja viņam ir citam kredītsaistības jebkurā citā kredītiestādē, bet nav parādu. Bet Greencredit uzņēmumā vienlaicīgi var aizņemties tikai vienu ātro kredītu.

Pirmajā reizē klients var aizņemties līdz 100 latiem, otrajā reizē 150 latus, trešajā jau 200 latus, bet no ceturtās reizes summa palielinās līdz 250 latiem. Vienīgais nosacījums ātrā kredīta summas palielināšanai ir laicīga iepriekšējo kredītu atmaksāšana.

Dolcecredit piedāvā ātrus kredītus visiem Latvijas pilsonim no 18 gadu vecuma, kuriem ir stabili ienākumi un kuriem nav nekādu parādu un neatmaksātu kredītu. Bet ātrie kredīti tiek piedāvāti tikai fiziskām personām un tikai Latvijas pilsoņiem.

Dolcecredit piedāvā noformēt ātro kredītu gan ar interneta palīdzību, gan arī nosūtot īsziņu. Ātra kredīta noformēšanas princips ir ļoti vienkāršs: klientam nepieciešams reģistrēties Dolcecredit mājaslapā un nosūtīt reģistrācijas maksu (0.01 LVL), lai pierādīt, ka klienta konts ir aktīvs.
Lai reģistrēties, nepieciešams norādīt savus personas datus, ieskaitot adresi, personas kodu, pases datus un darba vietas adresi. Visus datus par savu kredītu, atmaksas laikiem un citām lietām klients var uzzināt Dolcecredit mājaslapā vai arī nosūtot īsziņu ar jautājumu.

Dolcecredit darba laiks ir katru darba dienu no 9.00 līdz 20.00, bet brīvdienās darba laiks ir divas stundas no 10.00 līdz 12.00. Daudzas kredītiestādes piedāvā savus pakalpojumus tikai darba dienās, tāpēc Dolcecredit ir laba izvēle tiem klientiem, kuriem ātrais kredīts no 18 gadu vecuma ir nepieciešams brīvdienās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *