Krēsls ARCHE

Jul 30, 2012 by

Krēsls ARCHE pārējo krēslu vidū stāv stalti un nelokāmi. Tam ir ar ko lepoties, jo ne kurš katrs izmēros neliels krēsls spēj izstarot tādu godību. Dizaineris Raimonds Cīrulis šim krēslam ir piešķīris taisnas līnijas, pavisam viegli lēzenu atzveltni un aristokrātisku rokturīti tajā.

Krēsls ARCHE lieliski piestāvēs gan elegantai kundzei godājamos gados, gan kungam, kas novērtē mākslu.

Ilgstoši raugoties uz šo krēslu, prātā tik tiešām nāk asociācijas ar vietām, kuras glabā kultūras mantojumu. Tāpēc krēsls ARCHE būs īsti piemērots, lai to novietotu izsmalcinātu koncertzāļu goda vietās un teātru āra terasēs. Arī katrā mājā vai dārzā ir kāda zīmīga ar kultūras norisēm saistīta vieta, kuru krēsls ARCHE var lieliski papildināt. Piemesties uz tā ar sava iecienītākā autora grāmatu rokās vai novietot krēslu ARCHE plejādi dārza svinību norises vietā – izvēle lai paliek katra paša ziņā. Līdzīgi kā daudzām „Maffam Freeform” mēbelēm, arī šim krēslam var atrast vairākus pielietojuma veidus. Rokturītis krēsla aizmugurējā daļā var kalpot ne tikai tradicionālā veidā, bet arī lai tajā ko ievietotu. Vakara dzejnieks tajā varēs ievietot savus jau nolasītos gara darbus sarullētā formātā. Savukārt nama saimnieks vai saimniece, jāņu bērnus gaidot, krēslus izdekorēs, šajos iedobumos saliekot ozollapas, margrietiņas, madaras un citus pļavu ziedus.

Krēsla ARCHE, tāpat kā citu „Maffam Freeform” izstrādājumu vidus ir tukšs, tāpēc varat to novietot kaut vai rudzu lauka vidū, nebaidoties, ka daļa ražas ies bojā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *