Krēsls BOSS ar unikālām formas un izturības īpašībām

Oct 18, 2012 by

Moderns, ekoloģisks, savdabīgs, ekskluzīvs, neatkārtojams, māksliniecisks, neiedomājami izturīgs un kreatīvs krēsls. Tu jautā – vai tāds maz ir radīts? Jā, ir! Turklāt tepat, Latvijā. Un tajā sēžot, tu jutīsies kā īsts, ar izsmalcinātu gaumi apveltīts boss.

Ekskluzīvas mēbeles un dizaina priekšmetus, ražotus no vulkāniskās bazalta šķiedras un dabīgiem sveķiem, piedāvā pasaulē vienīgā meistardarbnīca „Maffam Freeform”, kas savu darbību attīsta Latvijā. Tas ir pavisam jauns uzņēmums, taču jau paspējis piedalījies vairākās starptautiskās izstādēs Eiropā, kur neparasta dizaina cienītāji jau novērtējuši „Maffam Freeform” uzņēmuma produktus kā kaut ko pilnīgi nebijušu, inovatīvu un kreatīvu. Latvijā izgatavotās bazalta mēbeles atzinīgi novērtējuši neparasta dizaina mednieki no Beļģijas, Vācijas, Nīderlandes un citviet.

Jāvērš uzmanība uz to, ka no vulkāniskā ieža darinātus izstrādājumus ir ļoti grūti salauzt, tiem nekaitē ne spēcīgs karstums un aukstums, ne arī ūdens. Uzņēmuma izgatavoto mēbeļu klāstā ir arī vismaz desmit modeļu ekskluzīvi krēsli. Vissmalkākais un ekscentriskākais krēsls „Maffam Freeform” kolekcijā ir krēsls BOSS. Tas ir mazs, interesantas formas krēsliņš ar roku balstiem, kas radīti ērtākai sēdēšanai. Ražotājs – spilgtais pašmāju dizainers Raimonds Cīrulis ir pārliecināts, ka uz roku balstiem ērti uzstutējams arī zods, gadījumos, kad nepieciešams pasapņot, bet krēsliem apakšā ir atvēlēts pietiekami daudz vietas, lai kaut ko noslēptu, piemēram, puķupodu, maku, suni vai bērnu. „Maffam Freeform” BOSS modeļa krēsls būs pareizā izvēle ikvienam, kurš vēlas, lai par viņa interjeru runā citi, jo ar šādu krēslu no ziņkārīgo acīm nenoslēpties.

Unikālās formas krēsls BOSS pauž pārliecību, ka lielam bosam ne vienmēr ir jābūt lielam augumā. BOSS modeļa krēslus novērtēs cilvēki, kuri sajūsminās par lietu smalkumu. Turklāt BOSS krēsliem piemīt neticamas izturības īpašības – tie ir gandrīz nesalaužami, tiem nekaitē viskvēlākā saule, visspalgākais sals un tie ir pasargāti no lietus iedarbības. Šo īpašību dēļ šie krēsli ir lieliski lietošanai brīvā dabā.

Mēbeles „Maffam Freeform” tiek ražotas vien dažos eksemplāros, divas vienādas mēbeles, tostarp krēslus nav iespējams izgatavot, līdz ar to BOSS krēsli no „Maffam Freeform” nav lēti – to cenas ir mākslas priekšmetu cenu kategorijā. Tomēr iepriecinoši – tos iespējams iegādāties uz nomaksu.

Maffam Freeform produktus aplūkot iespējams >>>ŠEIT<<<

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *