Kur internetā var nopirkt dāvanas vīrietim?

Dec 15, 2012 by

Dāvana vīrietimTuvojoties svētkiem, aktualizējas bieži dzirdams un aktuāls jautājums: “Ko tad īsti dāvināt vīrietim?”. Neatkarīgi no tā, vai tiek meklēta dāvana dzimšanas dienai, Ziemassvētkiem vai citai nozīmīgai dienai, lieliskas idejas un iedvesmu var smelties internetā. Vēl vairāk, internetveikalos ir tik plašas izvēles iespējas, ka, nedaudz veltot laiku piedāvājuma izpētīšanai, atradīsi ideālo preci atbilstoši jebkura gaumei un interesēm, kas beigu beigās būs tā ideālā dāvana vīrietim.

Iegādāties dāvanas iespējams gan Latvijas, gan ārzemju internetveikalos

Ja vēlies iegādāties klasisku vērtību – smaržas vai ķermeņa kopšanas līdzekļus, vari izmantot, piem., internetveikalu 220.lv, kur pašlaik tek piedāvātas lielas atlaides zīmolu aromātiem (Hugo Boss, Giorgio Armani, Escada u.c.) un citām skaistuma precēm gan vīriešiem, gan sievietēm! Alternatīvs variants ir, piem., Thebodyshop.lv, kur piedāvāta liela izvēle kvalitatīviem ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Aktīva dzīvesveida piekritēji noteikti novērtēs dāvanu karti kādam aktīvas atpūtas pasākumam, piem., no Weekendbox.lv vai sporta inventāra iegādei no Xsports.lv, Boards.lv. Ideāla dāvana vīrietim, kultūras pasākuma cienītājam, būs biļetes uz kāda koncerta vai teātra izrādi. Atbilstoši gaumei un interesei var dāvnāt arī kādu iemīļotā žurnāla, piem., Forbes, abonementu Pasts.lv mājaslapā.

Internetveikali ir viens no izdevīgākajiem variantiem, jo:

  • Iespējams atrast ideālo dāvanu no milzīga preču klāsta;
  • Tiek pārdotas jau gatavas idejas jeb oriģināli un kvalitatīvi dāvanu komplekti (Lieliskadavana.lv, Davanas.lv );
  • Internetveikalos ir daudz zemākas cenas nekā lielveikalos;
  • Iespēja iegādātās preces kā Latvijas, tā ārzemju internetveikalos;
  • Ievērojamas atlaides, izmantojot kolektīvos iepirkšanās portālus (Perkamkopa.lv, Citylife.lv u.c.)
  • Iegādāto dāvanu var saņemt ar piegādi līdz mājas durvīm u.c.

Ja vēlies, lai dāvana vīrietim ir personiska, vari izvēlēties, piem., apģērba vai citu priekšmetu apdruku. Uzvelckreklu.lv piedāvā izvēlēties no jau gataviem dizainiem vai izveidot pašam savu uzdruku uz krekliem, krūzēm, kaklasaitēm un citiem priekšmetiem. Tās var būt dāvanas vīrietim, piem., ar humora piesitienu, ja izvēlies uzdrukāt kādu smieklīgu izteicienu.

Ja nevēlies samierināties ar vietējā lielveikala piedāvājumu, internetveikali ir vislabākā izvēle, jo tiek piedāvāta neierobežota pieeja visdažādākajām precēm no visām pasaules malām. Jau iepriekš mēģini uzzināt, kas šobrīd šķiet aktuāls vai kas varētu būt noderīgs konkrētajam vīrietim, iegādājies preci un iepriecini viņu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *