KUR PIRKT TEHNISKOS PALĪGLĪDZEKĻUS?

Apr 21, 2019 by

invalīdu ratiņiJebkurš no mums grib dzīvot brīvi, bez jebkādiem fiziskiem vai emocionāliem ierobežojumiem, taču, sabiedrībā ir atrodami cilvēki, kuriem ikdienas gaitu īstenošanā ir nepieciešama palīdzība. Divdesmit pirmais gadsimts bieži sniedz iespēju personām ar invaliditāti ik dienu paveikt daudz vairāk, jo tehnisko iekārtu klāsts, kas pieejams ikvienam, kuram ir tāda vajadzība, ir ļoti plašs.

Medicīnas darbinieks, kurš palīdzēs izvēlēties labāko palīglīdzekļa tipu, ir ergoterapeits, kas ir atrodams visās lielākajās slimnīcās Latvijā un arī privātpraksēs. Tehnisko iekārtu klāsts ir ļoti bagātīgs – sākot ar pašaprūpes palīgierīcēm un beidzot ar ierīcēm, kas palīdz pārvietoties un visādi citādi atvieglot ikdienas gaitas.

Tehnisko palīglīdzekļu produktu lapā ir iespējams sagādā un arī pirkt dažāda veida un funkciju palīgierīces jebkuram interesentam.

RATIŅKRĒSLI, STAIGUĻI UN CITI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI BĒRNIEM.

Šie palīglīdzekļi var būt nepieciešami arī bērniem, kuriem ir noteikta invaliditāte vai, kuriem traumas rezultātā, uz brīdi ir kustību ierobežojumi. Arī bērniem domātie tehniskie palīglīdzekļi ir ļoti daudzpusīgi kā arī atrodami ar visplašāko funkciju klāstu – ortozes, kruķi, staiguļi, ratiņkrēsli, dažādas redzes un dzirdes stimulējošas iekārtas.

Ir svarīgi katram bērnam nodrošināt opciju bērnību izbaudīt pilnvērtīgi, lai nejustu kompleksus un raizes par to, ka pastāv atšķirība no vienaudžiem.

Dažāda veida vertikalizatori, funkcionālie krēsli ar galdiem, staiguļi un daudz kas cits, kas mazajiem palīdzēs ikdienas gaitas, mūsdienās ir nopērkams tehnisko palīglīdzekļu veikalos gan klātienē, gan online. Labs bērnu ergoterapeits allaž rekomendēs piemērotāko, kas nepieciešams mazajiem, lai atvieglotu ikdienas soli.

POPULĀRĀKĀS TEHNISKĀS PALĪGIEKĀRTAS CILVĒKIEM AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM

Pie populārākajām palīgierīcēm, kas ir vajadzīgas personām ar īpašām vajadzībām kā arī tiem, kuri ir ieguvuši īslaicīgas traumas un funkciju zudums ir pārejošs, bez šaubām var nosaukt kruķus un spieķus, staiguļus, dažādas funkcionālās gultas, kas pielāgojamas cilvēka nepieciešamībai, invalīdu gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem un aksesuāriem.

Viens no sabiedrībā izplatītākajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem visādā ziņā ir ratiņkrēsls. Invalīdu ratiņi 21. gadsimtā ir pieejami daudz un dažādos izmēros, pašu vadāmi kā arī aprīkoti ar elektromotoru un dažādām citām ekstrām, kas atvieglina gaitas kā arī ikdienu ratiņkrēsla lietotājam.

Invaliditāte vai arī pārejošs kustību zudums ir ļoti depresīva un nomācoša diagnoze, tādējādi ir nozīmīgi šiem cilvēkiem būt līdzās un palīdzēt pat tad, ja viņi to nelūdz, jo, bieži vien, lielākā daļa cilvēku no tā baidās kā arī jūtas neērti citu priekšā. Ikvienā no tehnisko palīgiekārtu veikaliem ir iespēja konsultēties ar izglītotu personālu, kas sekmēs atrast, pielāgot un ieteikt labāko, kas ir vajadzīgs klientiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *