Kur var iegādāties interneta televīziju?

Oct 30, 2012 by

Tiem, kuru ikdienu raksturo aktīvs darbs ar datoru, neatliek daudz laika, lai skatītos televīziju TV ekrānos. Daudz ērtāk būtu tad, ja televīziju varētu skatīties turpat, savā datorā – kad un kur vien vēlies. Šāda iespēja pastāv, jo Lattelecom piedāvā kvalitatīvu interneta televīziju, ko var iegādāties un izmantot ikviens cilvēks Latvijā.

Interneta televīzija pie Lattelecom

Šis projekts piedāvā skatīties visus Latvijas un populārākos ārzemju kanālus internetā, turpat sava datora, planšetdatora vai viedtālruņa ekrānā. Papildus tiek piedāvāta arī pieeja vairākiem simtiem filmu sadaļā video noma. Tātad, tiek piedāvāts kvalitatīvs TV izklaides pakalpojums, vien atliek uzzināt, kur un kā lai iegūst šo iespēju izmantot interneta TV.

Iespēja izmēģināt Lattelecom interneta TV

Lattelecom jauniem klientiem sniedz iespēju izmantot TV tiešraides un TV arhīva sadaļas bez maksas uz 3 dienu izmēģinājuma laiku, pārliecinoties, cik daudz priekšrocību sniedz tas, ka TV ir pieejams turpat datorā. Pieteikties izmēģinājumam vari www.lattelecom.tv, nosūtot viņiem savu e-pastu. Tādā veidā Tu saņemsi ielūgumu un varēsi baudīt interneta TV tiešraides 3 dienas bezmaksas.

Pēc izmēģinājuma perioda vari iegādāties piekļuvi TV kanāliem , TV arhīvam un video nomai lattelecom.tv mājaslapā, kur Tev tiks piedāvāta interneta televīzija uz 30, 60 vai 90 dienām. Atliek vien izvēlēties savu termiņu, cik ilgi vēlies lietot šo interneta TV, un iegādāties to turpat mājaslapā. Tiešraides piekļuves abonements ir aktīvs uzreiz pēc pieteikšanās un apmaksas.

Kas var izmantot interneta TV?

Lattelecom interneta TV ir pieejama tikai Latvijas Republikas teritorijā. Tas nozīmē, ka ārvalstīs šo pakalpojumu pagaidām nevar izmantot. Lai izmantotu šo pakalpojumu, klientam jāizvēlas lattelecom.tv vai m.lattelecom.tv attiecīgais pakalpojums, jāaizpilda pieteikuma forma un jāveic apmaksa.

Šis pakalpojums pieejam tikai fiziskām personām. Klients tiek reģistrēts Lattelecom klientu apkalpošanas sistēmā mans.lattelecom.lv un kļūst par tā lietotāju. Līdz ar to, tālāk klients var izmantot interneta TV bez jebkādiem ierobežojumiem uz visu pakalpojuma iegādāto termiņu.

Interneta televīzija Latvijā tikai pie Lattelecom

Šādu pakalpojumu Latvijā var iegādāties tikai pie Lattelecom. Kā jau iepriekš minēts, tā ietvaros klienti var ērti skatīties televīzijas pārraides, filmas un izmantot TV arhīvu.  Vārdu sakot, skatītāji var baudīt kvalitatīvu izklaidi gan datorā, gan mobilajās ierīcēs.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *