Kurš ir lētākais interneta veikals?

Dec 13, 2012 by

Interneta veikaliPavisam Latvijā reģistrēto interneta veikalu skaits varētu būt lēšams ap tūkstoti. Cik no šiem interneta veikaliem šobrīd aktīvi darbojas, nav iespējams noteikt. Interneta veikals var strauji pārtraukt savu darbību un pēc nedēļas jau to atjaunot. Izveidot jaunu interneta veikalu nav ļoti grūti, tāpēc bieži vien parādās mazi, konkurēt nespējīgi interneta veikali, kuri savu darbību ātri pārtrauc. Tomēr arī jau sen zināmo, lielo un populāro interneta veikalu skaits Latvijā nav mazs.

Ņemot vērā lielo interneta veikalu skaitu, nav iespējams noteikt, kurš interneta veikals piedāvā vislētākās preces. Interneta veikali, kuri ir specializējušies kādā konkrētā preču grupas tirdzniecībā parasti var nodrošināt šai preču grupai lētākas cenas, ja salīdzina ar plaša profila interneta veikaliem, kas, gluži kā tirdzniecības centri, saviem klientiem piedāvā iegādāties praktiski visu. Piemēram, interneta veikalā, kas tirgo tikai smaržas, smaržas, iespējams, būs lētākas, nekā interneta veikalā, kas bez smaržām tirgo daudz ko citu. Iepirkties šādā interneta veikalā ir izdevīgi, ja neko citu, izņemot smaržas, nevajag. Tiklīdz vēlēsies nopirkt vēl ko citu, kādā citā interneta veikalā, pirkums vairs nebūs tik izdevīgs, jo būs jāmaksā diviem dažādiem interneta veikaliem par piegādi vai arī jātērē laiks un nauda, apmeklējot dažādas vietas, kur saņemt savu preci.

Cenu atšķirības interneta veikalos rada arī dažādas akcijas un atlaides, kas ne vienmēr notiek vienlaicīgi. Regulāri, piemēram, Ziemassvētkos, gandrīz visi interneta veikali piedāvā dažādas akcijas un izpārdošanas. Lielākā daļa interneta veikalu piedāvā atlaides diezgan bieži, neietekmējoties no kādiem ārējiem faktoriem.

Meklējot lētākās preces interneta veikalos, jāatceras, ka maksājat ne tikai par preci, bet arī apkalpošanu. Interneta veikali, kuros preces ir lētākas, bieži vien preci netur uz vietas noliktavā, līdz ar to nespēj nodrošināt ātru preces piegādi, atsaucīgus un zinošus pārdevējus, izdevīgus līzinga kompānijas piedāvājumus un garantijas remontu, ja gadījies iegādāties preci ar ražošanas defektu. Iepērkoties interneta veikalā, visas šīs lietas ir jāņem vērā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *