Labākais interneta pieslēgums Rīgā

Dec 27, 2012 by

Rīgā ir pieejama vislielākā interneta pakalpojumu izvēle. Piedāvājuma klāstā ietilpst gan klasiskais kabeļinternets, optiskais internets un arī bezvadu internets u.c. Ja nav iespējas pieslēgt vienu, tad noteikti varēs pieslēgt kādu citu interneta veida, jo galvaspilsētā ir koncentrēti arī visu lielāko interneta pakalpojumu kompāniju interneta tīkli, tāpēc izvēles iespējas ir patiešām plašas – gan interneta veida, gan cenas ziņā.

Viens no populārākajiem interneta veidiem – optiskais internets

Interneta pieslēgums Rīgā pašlaik ir viens no ātrākajiem un kvalitatīvākajiem. Starp interneta pieslēguma veidiem viens no izdevīgākajiem ir tieši optiskais internets, kas ir ātrs un kvalitatīvs, turklāt interneta pakalpojumu kvalitāti daudz mazāk ietekmē ārējie traucēkļi, tādi kā lietus, sniegs, vējš vai citi traucēkļi.

Optiskais internets ir plaši pieejams, piem., daudzdzīvokļu namos un galvenokārt interneta piedāvātāji ir Latvijas telekomunikāciju kompānijas, tādas kā Lattelecom, IZZI, Baltkom un citas. Piedāvātie interneta pieslēgumi ir ar ātrumu līdz 100Mbit/s, līdz 200Mbit/s un pat līdz 500Mbit/s, ko piedāvā, pie., Lattelecom, sākot no Ls 9.90 mēnesī.

Bezvadu internets Rīgā un visā Latvijā

Mobilam darbam vislabākā izvēle būtu bezvadu internets, piem., mobilais vai Wi-Fi internets. Mobilais interneta pieslēgums Rīgā pieejams pie dažādiem mobilajiem operatoriem (TELE2, LMT u.c.), bet internets parasti ir ar ierobežotu datu apjomu. Tikmēr neierobežotā apjomā iespējams lietot Lattelecom piedāvāto Wi-Fi internetu, kas pieejams vairāk nekā 2500 vietās visā Latvijā. Cena, atkarībā no maksāšanas veida un lietošanas termiņa, ir sākot no Ls 1.96 mēnesī.

Wi-Fi ir īpaši ērts pakalpojums portatīvo datoru lietotājiem, kam bieži nepieciešams interneta pieslēgums, piem., sabiedriskās vietās. Tikmēr optiskais internets ir viens no ātrākajiem un izdevīgākajiem interneta veidiem. Tiesa, ātrums noteikti būs atkarīgs no cenas, ko esat gatavs maksāt par interneta pieslēgumu, izvēloties attiecīgo tarifu plānu.

Interneta izvēli var savienot arī ar televīzijas un telefonu sakariem, piem., izvēloties kādas kompānijas pakalpojumu komplektu, kas parasti izmaksā lētāk, nekā slēdzot tikai vienu no pakalpojumiem. Izdevīgus komplektus piedāvā gan jau minētais Lattelecom, gan Baltkom, gan citas kompānijas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *