Lattelecom.lv uzņēmuma apraksts

Jul 16, 2012 by

Šobrīd katrai elektronisko sakaru un telefonkomunikāciju firmai vai uzņēmumam ir sava mājas lapa, šajā ziņā arī Lattelecom (lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā) nav izņēmums.

Uzņēmums aptver plašu klientu loku un darbojas gan mājas telekomunikāciju lietotāju, gan biznesa un korporatīvo klientu interesēs. Lattelecom.lv mājas lapā labi pārskatāmā formā var aplūkot visus izdevīgākos piedāvājumus un būt lietas kursā par piedāvātajām atlaidēm. Ja pieteiksieties sev interesējošajam pakalpojumam internetā, nevis zvanot pa tālruni vai ejot uz biroju, tad saņemsiet piecu latu atlaidi rēķina apmaksai. Vai tas nav vilinoši?

Daudzi no Jums noteikti grib zināt, kāds ir kompānijas pakalpojumu klāsts? Atbilde ir viennozīmīga, tas ir plašs un daudzveidīgs. Būtiski, ka izvēloties kādu no Lattelecom pakalpojumiem, klients iegūst iespēju izmantot dažādu pakalpojumu piedāvājumu – modernu interneta vai televīzijas pieslēgumu, kā arī izdevīgu telefonsarunu tīklu. Daudzi klienti jau paguvuši novērtēt priekšrocības, ko sniedz Mājas komplekti (iespēja par vienu samaksu mēnesī saņemt vairākus pakalpojumus).

Lattelecom lepnums ir optiskais internets, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. Kompānija attīstās un turpina izbūvēt arvien jaunus optiskā interneta tīklus visā Latvijas teritorijā. Pagaidām optiskais internets ir pilsētnieku priekšrocība, taču arī laukos dzīvojošie neizjūt nekādu diskomfortu attiecībā uz interneta pakalpojumiem. Viņi priecājas par Lattelecom DSL internetu, kas pieejams viensētās un lauku teritorijās, kas atrodas tālu no pilsētām.

Lattelecom.lv ir strauji augošs un dinamisks uzņēmums, tāpēc savā profesionāļu komandā ik pa laikam gaida jaunus censoņus, kas ir gatavi sniegt savu artavu kopīga mērķa labad. Vienalga, Tu esi klients vai darbinieks, Tu būsi daļa no lielā elektronisko sakaru tirgus spēlētāja- Lattelecom, kura zīmols ir atpazīstams ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Kļūsti pat Mans Lattelecom autorizētu lietotāju un saņem dažādus labumus interneta vidē. Seko līdzi saviem rēķiniem, kontrolē un nosaki savas izmaksas. Tu vienmēr būsi informēts pat aktuālākajiem jaunumiem. Turklāt nepieciešamības gadījumā vari veikt komunikāciju ar kompānijas darbiniekiem, kas ar lielāko prieku centīsies sniegt atbildes uz Jūsu jautājumiem.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *