Lattelecom mājas komplekti – izdevīgāk un ērtāk!

Dec 19, 2012 by

Lattelecom saviem klientiem piedāvā vairākus pakalpojumus – stacionāro tālruņa līniju, internetu un televīziju. Iespējams izvēlēties vienu vai divus pakalpojumus, tos komplektējot atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām,  vai arī visus trīs pakalpojumus. Protams, visizdevīgāk ir izmantot vairākus pakalpojumus no viena operatora. Tas ir ne tikai finansiāli izdevīgāk, bet samazina arī nepieciešamību pēc kabeļiem dzīvesvietā un visādi citādi ir krietni ērtāk.

Lattelecom piedāvā vairākus mājas komplektus.

Tiem, kam nepieciešams gan internets, gan televīzija, gan stacionārā tālruņa līnija, tiek piedāvāts Mājas komplekts internets + TV + tālrunis. Klientiem, kuru dzīvesvietās ir pieejams optiskais internets, tiek piedāvāts izvēlēties vienu no četriem mājas komplektiem, kuru atšķirība ir interneta ātrums no 50 MB/sek. līdz pat 500 MB/sek. savukārt DSL interneta lietotājiem tiek piedāvāts izvēlēties kādu no četriem mājas komplektiem ar interneta ātrumu no 2 MB/sek. līdz 20 MB/sek. Visos šajos komplektos ir iekļauta interaktīvā televīzija.

Lattelecom akcija

Ņemot vērā, ka stacionāro telefonu popularitāte mūsdienās nav īpaši augsta, daudzi klienti izvēlas mājas komplektus, kuros ir iekļauts tikai internets un televīzija. Šī mājas komplekta lietotājiem ir iespēja izvēlēties vienu no trīs mājas komplektiem ar optisko internetu vai vienu no četriem mājas komplektu ar DSL internetu.

Savukārt tiem klientiem, kurus vai nu televīzija neinteresē, vai arī viņi ir izvēlējušies skatīties interneta televīziju, tiek piedāvāts mājas komplekts ar internetu un stacionārā tālruņa līniju. Arī šiem klientiem ir iespēja izvēlēties vienu no trīs komplektiem ar optisko internetu vai vienu no četriem komplektiem ar DSL internetu.

Lai gan mūsdienās, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sociālā slāņa paliek arvien mazāk cilvēku, kuri internetu nelieto, tādi tomēr ir atrodami. Arī šādiem cilvēkiem ir iespēja kļūt par Lattelecom mājas komplekta lietotāju, Virszemes televīzijas komplektu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *