Lattelecom Mobilais klientu apkalpošanas centrs apceļo Latviju

Dec 7, 2012 by

Pieejamība un lojalitāte pret klientu daudziem cilvēkiem, kad viņi izvēlās kāda konkrēta pakalpojuma sniedzēju, ir būtiskas prasības. Tas ir arī saprotami, jo, ja nākas risināt kādas negaidītas problēmas vai neskaidras situācijas, ir svarīgi, lai atbildīgie uzņēmuma darbinieki palīdz un ir ieinteresēti pēc iespējas izdevīgākā un draudzīgākā sadarbībā, kura labumus nes visām pusēm.

Jau kopš 2009. gada Lattelecom Mobilais klientu apkalpošanas centrs dodas izbraukumos uz Latvijas pilsētām, lai informētu iedzīvotājus un sniegtu viņiem ieskatu jaunākajās tehnoloģijās, pakalpojumos un iespējās. Arī 2012.gads nav izņēmums. Lattelecom atbildīgie darbinieki apmeklēja Latvijas skaistās pilsētas, lai sniegtu noderīgu informāciju, konsultētu, palīdzētu risināt neskaidrības un sniegtu visizdevīgākos piedāvājumus, kuri atbilst tieši konkrētā klienta vajadzībām.

Lattelecom Mobilais Klientu apkalpošanas centrs

Noskaidrosim, ko tad Lattelecom Mobilais centrs piedāvā?

Virszemes, Interaktīvās un interneta televīzijas demonstrācijas, lai klientiem būtu iespēja iepazīties ar tehnoloģijas jaunumiem un saprast, kas ir piemērots tieši viņiem, kā arī konsultācijas par interneta pieslēgumu un citiem pieejamajiem pakalpojumiem.  Svarīgi ir saprast, ka Lattelecom piedāvā dažādu veidu internetu un, lai visvieglāk būtu izvēlēties visizdevīgāko, prātīgi ir iztaujāt konsultantu par visiem jautājumiem.

Vēl Lattelecom Mobilais centrs piedāvā informāciju par norēķiniem un iespēju iegādāties Virszemes TV dekoderus, antenas un pārejas vadus. Tātad, visu nepieciešamo kvalitatīvai TV signāla uztveršanai. Un tas nav viss. Kompānija organizē arī konkursus, kuros ir iespējams laimēt balviņas un arī paskatīties uz lietām no cita skatu punkta un mazliet izklaidēties. Lattelecom mobilā centra darbinieki ir ieinteresēti, lai visi centra apmeklētāji gūtu sev vajadzīgās atbildes, atrisinātu iespējamās problēmas vai arī iepazītos ar visjaunāko uzņēmuma piedāvājumu un sāktu to aktīvi izmantot.

Ja arī savā pilsētā vēlies, lai 2013.gadā ciemos atbrauc Lattelecom Mobilais Klientu apkalpošanas centrs, tad raksti e-pastu uz piesledzieslatvija@lattelecom.lv! Ja tiks saņemti vairāk kā 50 e-pastus par vienu pilsētu, Mobilais klientu centrs posīsies ceļā tieši uz šo skaisto Latvijas vietu. Nenokavē – nākamais Lattelecom Mobilais Klientu apkalpošanas brauciens uz Limbažiem 2012.gada 8.decembrī, kad visiem interesentiem būs iespēja gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Vairāk par Lattelecom pakalpojumiem uzzini ŠEIT

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *