Lattelecom optiskais internets

Jul 18, 2012 by

Attīstoties dzīves līmenim un palielinoties prasībām pēc labākiem moderno tehnoloģiju pakalpojumiem, interneta pieejamība un izvēle kļūst par vienu no aktuālākajiem jautājumiem.

Optiskais internets šobrīd ir modernākais un arī pēc kvalitātes rādītājiem labākais interneta pieslēgums, kāds pieejams Latvijā. Šajā ziņā līderis ir Lattelecom, kas turpina paplašināt optiskā interneta tīkla pārklājumu, domājot ne tikai par pilsētniekiem, bet arī meklējot iespējas, kā ar interneta pakalpojumiem nodrošināt laukos dzīvojošos. Optiskā interneta ātrums būs ļoti iespaidīgs – atsevišķās vietās līdz pat 500 megabitiem sekundē. Lai gan kompānijai Lattelecom parādās arvien jauni konkurenti, šis uzņēmums vēl netiek pārspēts.

Ja Jums vēl nav pieeja optiskajam internetam, tad Jūs varat pasteidzināt šo procesu, balsojot par vēlamo pieslēguma vietu mājas lapā – http://optika.lattelecom.lv. Pēc pieprasījuma un iedzīvotāju intereses, kompānijas darbinieki redzēs, kurās vietās vairāk ir nepieciešams ierīkot jaunus interneta pakalpojumus. Optiskais internets mājsaimniecībās vairs nav greznība, bet dzīves nepieciešamība. Jo cilvēki izmanto internetu gan skolas, gan darba vajadzībām, izklaidei un datu apmaiņai.

optiskais internets

Kā ierīkot optisko internetu?

Jums palīdzēs Lattelecom meistari, kas pievienos internetu ļoti īsā laikā, bez papildus izmaksām, jo viss būs iekļauts vienā pakalpojuma cenā. Ļoti svarīgi, ka ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus vai televizoru. Tas nozīmē, ka Jums būs iespēja saņemt ne tikai internetu, bet arī skatīties televīziju HD kvalitātē. Lattelecom Mājas komplekts – Optika+ TV ar ātrumu līdz 20Mbit/s Jums izmaksās 19,82 lati mēnesī.

Optiskais internets pārsteigs arī ar pieņemamām cenām. Neliedz sev iespēju dzīvot skaisti – izvēlies optisko internetu! Jūs varat izvēlēties piemērotāko pieslēguma veidu, kas atbilst Jūsu personīgajām un ģimenes vajadzībām, kā arī interneta lietošanas paradumiem. Lattelecom piedāvā internetu ar dažādiem ātrumiem – 20 Mbit/s, 50 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200 Mbit/s vai pat maksimālo 500 Mbit/s. Tieši no šiem rādītājiem būs atkarīga arī konkrētā pieslēguma maksa.

Iedzīvotāji lielākajās Latvijas pilsētās ir apmierināti ar Lattelecom interneta iespējām – joprojām palielinās to lietotāju skaits, kas izmanto interneta televīziju. Ar optisko internetu TV skatīšanās sagādās Jums īpašus atpūtas mirkļus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *