Lattelecom Wi-fi internets

Jul 25, 2012 by

Wi-Fi ir ērts datu pārraides risinājums, kurš nodrošina piekļuvi internetam jebkurā vietā (dzīvoklī, birojā vai privātās mājās). Wi-Fi komplekts sastāv no rūtera (bāzes stacijas) un bezvadu tīkla interfeisa (tīkla kartes). Ap rūtera palīdzību veidojas bezvadu tīkls 30-100 m rādiusā.

Lattelecom piedāvā bezvadu internetu saviem klientiem. Lattelecom Wi-Fi internetu var lietot jebkurš lietotājs, iegūstot lietotājvārdu un paroli. Pieteikties paroles un lietotājvārda saņemšanai var dažādos veidos. Klients var piezvanīt uz Lattelecom numuru 177, var arī nosūtīt īsziņu, var pieteikties Wi-fi internetam Lattelecom mājas lapā. Klients var samaksāt ar kredītkarti par savu Wi-fi internetu jebkurā Lattelecom Wi-fi interneta piekļuves vietā un uzreiz saņemt sev arī Wi-fi pieslēgumu.

Lattelecom piedāvā Wi-fi abonementu tikai par 2.95 LVL mēnesī. Tas ir ļoti izdevīgs piedāvājums, kurš derēs jebkuram klientam. Lattelecom Wi-fi internets ir pieejams gan pilsētas iedzīvotājiem, gan arī lauku iedzīvotājiem. Lattelecom Wi-fi internets ir pieejams vairāk nekā 1900 vietās visā Latvijas teritorijā.

Wi-fi interneta izmantošanai nepieciešams kāds no standarta pieslēguma veidiem, kuram var pieslēgt Wi-fi rūteri. Lattelecom piedāvā dažādus parastus pieslēguma veidus. Populārākie no tiem ir DSL internets un Optiskais internets. Lattelecom DSL internets ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Interneta ātrums ir no 2 Mbit/sek līdz pat 10 Mbit/sek.

Ja nepieciešams ātrāks un drošāks internets, Lattelecom piedāvā arī Optisko internetu. Optiskais internets Rīgā ir salīdzinoši jaunais piedāvājums. Lattelecom uzņēmums piedāvā Optisko internetu tikai kopš 2009.gada, tomēr jau tagad piedāvājumu klāsts ir diezgan plašs.

Ja klients izvēlās pieslēgt Lattelecom Optisko internetu, viņš saņem Optiskā pieslēguma modemu bezmaksas, turklāt Lattelecom speciālisti to uzstādīs un ierīkos arī bezmaksas. Klientam nav vajadzības uztraukties par modema pieslēgšanu vai interneta ierīkošanu, visu izdarīs Lattelecom speciālisti, un par to nebūs jāmaksā. Optiskā interneta modemam var vienlaicīgi pieslēgt divus datorus ar dinamiskās IP adresēm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *