Lattlecom interneta pieslēgums ikvienam

Jun 23, 2012 by

Latvijā lielākā interneta provaidera Lattelecom pakalpojumi ir pieejami praktiski ikvienam. Uzņēmums piedāvā vairākus interneta veidus, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko. Viens no Lattelecom interneta pieslēguma veidiem ir populārais DSL internets, kas pieejams visā Latvijā, tāpat uzņēmums piedāvā ātrāko pieejamo internetu – optisko internetu. Pieejams arī bezvadu Lattelecom interneta pieslēgums.

Latvijā populārākais un viens no pieejamākajiem interneta veidiem ir DSL internets. Šis Lattelecom interneta pieslēgums ir pieejams visur, kur ievilkta fiksētā tālruņa līnija, jo to pārraida, izmantojot mājas tālruņa vadu tīklu. DSL interneta ātrums ir no diviem līdz 10, atsevišķās vietās līdz pat 20 megabitiem sekundē. Pieejami pieci dažādi DSL Lattelecom interneta pieslēguma tarifu plāni:

  • Internets ekonomiskais – ātrums divi megabiti sekundē, cena 6,95 lati mēnesī;
  • Internets 1 – ātrums četri megabiti sekundē, cena 12,29 lati mēnesī;
  • Internets 2 – ātrums astoņi megabiti sekundē, cena 15,41 lati mēnesī;
  • Internets 3 – ātrums 10 megabiti sekundē, cena 17,46 lati mēnesī;
  • Internets 4 – ātrums četri megabiti sekundē, cena 17,46 lati mēnesī (pieejams tikai atsevišķās vietās Latvijā).

Divas galvenās DSL interneta priekšrocības ir tā pieejamība, kā arī tas, ka savienojuma stabilitāti neietekmē tīkla noslogojums. Tiesa DSL savienojuma stabilitāti var ietekmēt citi faktori.

Otrs zināmākais Lattelecom interneta pieslēgums ir modernais un ātrais optiskais internets, kura ātrums var sasniegt pat 500 megabitus sekundē. Tas ir viens no lielākajiem pieejamajiem interneta ātrumiem ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Optisko internetu pārraida pa īpašas optiskās šķiedras kabeli ar gaismas staru jeb lāzera palīdzību. Pielietotā tehnoloģija ne tikai ļauj sasniegt neticami lielu interneta ātrumu, bet arī novērš zudumu rašanos un nodrošina stabilu savienojumu.

Pašlaik optiskais Lattelecom interneta pieslēgums gan pieejams salīdzinoši nelielai Latvijas iedzīvotāju daļai Rīgā un citās Latvijas pilsētās, tomēr tā tīkls ļoti strauji paplašinās.

Lattelecom piedāvā arī bezvadu internetu. Šis interneta veids būtībā nozīmē iespēju pieslēgties Lattelecom interneta pieslēguma bezvadu interneta bāzes staciju raidītajam interneta signālam jeb WiFi internetam visā Latvijā, kā arī izveidot lokālo mājas bezvadu interneta tīklu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *