LNT online ziņas

Jul 26, 2012 by

Neatņemama kanāla LNT sastāvdaļa ir ziņas. Darbadienās ir skatāmi veseli trīs ziņu raidījumi: „900 sekundes” no rīta, „LNT Dienas ziņas” un „LNT Ziņas”, ko pārraida vakarā. Savukārt brīvdienu vakaros tiek pārraidīts plašo vakara ziņu raidījums. Tā kā Latvijas Neatkarīgās Televīzijas mērķis ir objektīvas informācijas ražošana, kas, turklāt, ir vērsta uz skatītāja interesēm, LNT ziņu cienītāju netrūkst.

Jau labu laiku iecīnītās LNT ziņas ir skatāmas arī online. Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Lattelecom ir izveidojis lapu lattelecom.tv, kurā lnt online ziņas ir tik pat kvalitatīvas, kā uz TV ekrāniem. Interneta televīzija paredz skatīties lnt online ziņas gan to ierastajā laikā, gan citā laikā pēc izvēles. Šo iespēju nodrošina televīzijas arhīvs, kurā ir atrodamas pēdējo piecu dienu pārraides, tostarp LNT ziņas. Tātad, ja neesat paguvis noskatīties vakardienas, aizvakardienas vai vēl senāku ziņu raidījumu, Jums nav jādzīvo neziņā. Ieejiet lapā lattelecom.tv, izvēlēties TV kanālu un datumu, kanālu programmā izvēlieties raidījumu un skatieties! Bez LNT ziņām Lattelecom Jums piedāvā skatīties vairāk kā 20 kanālu raidījumus (tostarp arī LTV1 ziņas) internetā.

Kā šo lielisko pakalpojumu var noformēt?

Ikvienam interesentam ir iespēja izmēģināt Lattelecom interneta televīziju 7 dienas bez maksas, tostarp arī skatīties lnt online ziņas. Ja pakalpojuma kvalitāte Jūs apmierina, vēlāk visizdevīgāk būs pieteikties Lattelecom optiskā interneta komplektam (pieejami dažādi komplekti – optiskais internets + interaktīvā televīzija / optiskais internets + mājas telefons + interaktīvā televīzija) vai arī DSL interneta komplektam (DSL internets + mājas telefons + interaktīvā televīzija / DSL internets + interaktīvā televīzija). Minēto Lattelecom pakalpojumu lietotājiem interaktīvā televīzija tiek piedāvāts kā bezmaksas bonuss. Jāpiemin, ka optiskais internets ir ātrākais internets Latvijā un viens no ātrākajiem Eiropā. Turklāt, pateicoties tam, ka optiskais kabelis tiek vilkts pa pazemes šahtām, interneta darbību neietekmēs apkārtējās vides stihijas. Tas nozīmē patiesi ātru un kvalitatīvu internetu.

Lattelecom vēl Jums atklājumiem pilnu lnt ziņu online skatīšanos!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *