Mājas lapu izstrāde sākas ar izpēti

Oct 29, 2013 by

mājas lapu izstrādePirms uzsākat jaunas mājas lapas izstrādi, nepieciešams veikt situācijas analīzi un izpēti. Tikai tā mājas lapu izstrāde palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus un nesīs vērā ņemamus rezultātus. Mājas lapa nav tikai web dizains un teksts, kas iekļauj kaut kādu informāciju. Tai ir jābūt veidotai, skaidri zinot, ko, kā un kāpēc jūs vēlaties panākt ar tās palīdzību.

Izpēte pirms mājas lapas izstrādes uzsākšanas ietver trīs galvenos objektus:

  • Potenciālos un esošos klientus un mājas lapas apmeklētājus;
  • Konkurentus;
  • Jūsu mērķus un intereses.

Viens no galvenajiem mājas lapas uzdevumiem ir komunicēt ar tās apmeklētājiem un piesaistīt potenciālo kompānijas klientu uzmanību. Lai to veiksmīgi realizētu, mājas lapu izstrāde ir jāsāk ar mērķauditorijas izpēti. Jums ir jānoskaidro, kas ir potenciālie mājas lapas apmeklētāji, kādas ir viņu intereses un tas, kā ar viņiem runāt. Tikai tad, ja atradīsiet atbildes uz šiem jautājumiem, mājas lapu izstrāde nesīs cerētos rezultātus.

Jums nav vajadzīgs, lai mājas lapa liktos patīkama un interesanta ikvienam. Galvenais, lai tā patīk un ir saistoša jūsu klientiem un personām, kas varētu par tādām kļūt. Vadieties pēc principa: „kas der visam, neder nekam” un koncentrējieties uz noteiktu lietotāju grupu, kam paredzēts jūsu piedāvātais produkts vai pakalpojums.

Pirms sākas mājas lapu izstrāde, izpētiet arī savus konkurentus. Apskatiet viņu mājas lapas un izvērtējiet, kādas funkcijas jums liekas ērtas un nepieciešamas, bet kādas ir liekas. Nekopējiet konkurentus! Iegūto informāciju izmantojiet, lai viņus pārspētu. Nav iespējams izdarīt kaut ko labāk, ja nav zināms tas, ko nepieciešams pārspēt.

Liela nozīme mājas lapu izstrādē ir arī jūsu mērķiem un vēlmēm. Definējiet tās! Atbildiet uz jautājumiem par to, kāpēc jums nepieciešama mājas lapa un ko jūs gribat ar to panākt, ko, jūs vēlaties, lai dara tās apmeklētāji.

Izstrādājot mājas lapas konceptu, ņemiet vērā visus trīs iepriekš minētos elementus, un mājas lapa patiešām palīdzēs jūsu biznesa attīstīšanai un paplašināšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Mājas lapu izstrāde sākas ar izpēti | Seoraksti - [...] Pirms uzsākat jaunas mājas lapas izstrādi, nepieciešams veikt situācijas analīzi un izpēti. Tikai tā mājas lapu izstrāde palīdzēs sasniegt …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *