Mēbeles dzīvojamai istabai

Dec 8, 2012 by

Dzīvojamā istabā tiek pavadīta lielākā daļa o laika, ko nomodā pavadām savās mājvietās. Dzīvojamā istabā notiek ģimenes pulcēšanās svētku reizēs un ikdienā, kā arī ciemiņu uzņemšana. Parasti dzīvojamā istabā tiek novietots televizors, ap kuru ģimene sasēžas vakarā, lai vērotu ik vakara ziņu raidījumu vai kopā noskatītos sestdienas vakara filmu. Ja vien tavs mājoklis nav tik liels, lai ierīkotu atsevišķu bibliotēku, dzīvojamā istaba ir tā telpa, kur novietoti grāmatplaukti un glabājas grāmatas. Ja dzīvojamās istabas izmēri atļauj, tajā bieži vien tiek novietots arī ēdamgalds kopīgu maltīšu ieturēšanai, vai vismaz kafijas galdiņš, kur salikt dzērienus un uzkodas reizēs, kad uzņemam ciemiņus.

Mēbeles - Dīvāns

Viena no svarīgākajām mēbelēm (ja ne pati svarīgākā) viesistabā ir dīvāns. Mūsdienās dīvānu piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to katrs varēs atrast savā vēlmēm visatbilstošāko. Izvēloties dīvānu, protams, galvenā nozīme tiek pievērsta krāsai un dizainam, tāpat jāpievērš uzmanība arī dīvāna izmēram un jāpadomā par tā funkcijām – vai tas paredzēts tikai sēdēšanai vai arī tajā vēlēsies izguldīt ciemiņus, ja radīsies tāda nepieciešamība.

Pie nozīmīgākajām viesistabas mēbelēm minamas arī sekcijas. Skaista sekcija lieliski papildinās istabas interjeru un būs arī ļoti praktiska. Labākajās sekcijās ietilps televizora galdiņš, plaukti citai audio un video tehnikai, kā arī vairāki citi plauktiņu un skapīši gan ar caurspīdīgām, gan necaurspīdīgām durvīm. Plauktiņos varēsi izkārtot savu CD un DVD kolekciju vai mīļākās fotogrāfijas, skapīšos ar caurspīdīgajām durtiņām savu ceļojumos iegūto glāzīšu kolekciju.

Katrā viesistabā jābūt arī kafijas galdiņam. Tā dizains un izmērs jāizvēlas, ņemot vērā pārējo viesistabas iekārtojumu. Visas pārējās mēbeles un aksesuāri ir atkarīgi no tavām vajadzībām un vēlmēm.

Mēbeles

Ja grāmatas ir maz, tad tās var izvietot jau pieminētās sekcijas plauktos, bet plašai bibliotēkai būs nepieciešams savs viens vai pat vairāki grāmatu skapji. Grāmatu skapjiem jābūt vienkāršiem un ietilpīgiem. Grāmatu skapji droši var būt no zemes līdz pat griestiem. Lai piekļūtu grāmatām, kas glabājas augstākajos plauktos, var izmantot tam īpaši paredzētas trepītes, kas papildus kalpos arī kā stilīgs interjera priekšmets dzīvojamā istabā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *