Mēbeles vēl skaistākam un iedvesmojošākam dārzam

Sep 19, 2012 by

Latvijā saulainās dienas parasti ir mazāk par apmākušajām. Koši zaļa zāle ir redzama retāk nekā sniegoti un dubļaini lauki. Un vējš mēdz pūst stiprāk kā gribētos. Bet, par laimi, viena lieliski izdzīvota diena gada siltajos mēnešos var atsvērt vēsu dienu virkni. Lai siltās dienas būtu īpaši izdevušās un ārā uzturēties gribētos pēc iespējas biežāk, liela nozīme ir dārza mēbeļu izvēlei.

Ja vēl nevarat izlemt ar kādām mēbelēm rotāt savu dārzu no pavasara pirmajiem asniem līdz par rudens salnām, ielūkojieties mājaslapā Maffamfree.com. Tur apskatāmās ekskluzīvās mēbeles ir latviešu dizainera Raimonda Cīruļa domu un pieredzes auglis. Lielisks dārza interjers ar Maffam Freeform mēbelēm būs nodrošināts!

Ekoloģiskās un izturīgās Maffam Freeform mēbeles būs īsts atradums dārza svētkiem. Uz lielākā galda kolekcijā − MONO Table − vieta atradīsies gan vasarīgam mielastam, gan dzērienu glāzēm un pat pudeļu statīvam REVOLVER. Kopā ar atbilstošiem krēsliem, piemēram, relaksācijas krēsliem LUCKY WHALE, būs izveidots ne vien ērts un izsmalcināts, bet arī omulīgu noskaņu radošs komplekts.

Lielisks dārza interjers ar Maffam Freeform mēbelēm var nozīmēt to pašu, ko patiesi pārsteidzošs interjers. Iekariet dārza ābelē MANU Nest iekaramo krēslu un uzaiciniet ciemos bērnības draugu! Sēžot kūniņu atgādinošajā krēslā, laiks šķitīs uz brīdi apstājamies un Jūs varēsit palūkoties uz šķietami neseno pagātni un tālo nākotni it kā no malas. Lieliska vieta, kur risināt sirsnīgas sarunas, vai ne?!

Mājas lapā ir atrodamas vēl citas lieliskas idejas, kā savu dārza interjeru ar Maffam Freeform mēbelēm padarīt neatkārtojamu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *