Metāla konstrukciju jaunās tehnoloģijas angāru būvniecībā

Nov 20, 2012 by

Jaunums angāru un metāla konstrukciju projektēšanā un celtniecībā Angāru un metāla konstrukciju tehnoloģijas

Arhitektu birojs Piche  ikdienā nodarbojās ar metāla konstrukciju projektēšanu angāriem, idustriālajiem objektiem.  Mūsu arhitektu kompānija sadarbībā ar angāru ražotni jau realizējusi vairākus angāru, noliktavu, tirdziecības platību, sporta haļļu, ražošanas ēku, beramkravu noliktavu, fermu un citi lauksaimniecības būvju projektus Latvijā.

Piche ieviestās būvniecības tehnoloģiju inovācijas sniedz pasūtītājiem maksimālu finanšu resursu ekonomiju, projekta izstrādes un celtniecības termiņu samazināšanu un optimālu automatizāciju, kas samazina cilvēku resursu izmantošanu. Piche uzņēmuma struktūrā šobrīd ir IT, Mārketinga, Arhitektūras, Būvkonstrukciju, Projektu vadības, Būvniecības, Pētniecības, Ražošanas un Administratīvās nodaļas.

Mūsu jau realizētie metāla konstrukciju ēku un industriālo/noliktavu/ražošanas angāru projekti  ir apskatāmi mūsu angāru katalogā.

Arhitektu birojs Piche  rekomendējis sevi kā vadošs industriālās būvniecības uzņēmums Latvijā.

Lai projekta pasūtītājam būtu ērtāk veikt aprēķinus metāla konstrukciju, angāra projektēšanā un būvniecībā, esam izstrādājuši mājas lapā angāra cenu kalkulatoru, kas veic metāla konstrukciju un citu būvelemetu kalkulāciju  atbilstoši Klienta izvēlētajiem parametriem.

Lai industriālo ēku un citu objektu projektēšana kļūtu ērtāka  Piche piedāvā 3 D  angāru un metāla konstrukciju projektēšanu bezmaksas saviem klientiem.

Esam izstrādājuši sistēmu, kas ļauj veidot angāra projektu viena failā. Drīzumā  gatavojamies piedāvāt  3D projektēšanu arī  ēku pamatiem, fasādēm un ģenplāniem un komunikāciju projektiem.

Jaunās paaudzes projektēšanai ir vairākas priekšrocības:

  • Mazāk projektēšanas kļūdu;
  • Īsāki projekta realizācijas termiņi;
  • Iespēju vairākiem projektētājiem vienlaicīgi strādāt pie viena projekta;
  • Automātiska materiālu specifikāciju izstrāde.

Jaundibinātais uzņēmums Piche Innovations nodarbojās ar  jauno būvnieības un ražošanas tehnoloģiju pētniecību un inovāciju  ieviešanu angāru un metāla konstrukciju projektu realizācijā. Piche Innovations mērķis ir radīt jaunas un efektīvas tehnoloģijas angāru un industriālo metāla būvju projektēšanā un celtniecībā. Veiksmīgi sadarbojamies ar Rīgas Tehnisko unversitāti, kur notiek metāla konstrukciju profilu testi.

Plānotais rezultāts no inovāciju ieviešanas ir kvalitatīvākas un drošākas celtnes projektu pasūtītājiem, kas var būtiski ietaupīt dabas resursus, laiku un finanšu līdzekļus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *