Mobilie telefoni par zemām cenām interneta veikalā

Oct 25, 2012 by

Tad, kad nepieciešami jauni mobilie telefoni, vērts ielūkoties interneta veikalu piedāvātajā klāstā. Nereti tajos iespējams iegādāties mobilos telefonus par neticami zemām cenām.

Patlaban interneta veikalā 220.lv iespējams atrast dažādus mobilo telefonu modeļus izdevīgās akcijas cenās. Aplūkojot piedāvājuma klāstu, redzams, ka 220.lv var iegādāties gan jau labu laiku zināmus telefonu modeļus, gan arī pašus jaunākos. Arī cenas ir visdažādākās sākot no apmēram 20 latiem līdz 400 latiem.

Interneta veikalā 220.lv var pasūtīt trīs firmu mobilos telefonus: Samsung, Nokia un Sony Ericsson.

Katram telefonam ir pievienots neliels informējošs apraksts par tā galvenajiem parametriem un funkcijām, kā arī vizuāla fotogrāfija. Papildu tam ir redzama ierīces sākotnējā cena un tagadējā – akcijas cena, kā arī var apskatīt, cik procentu atlaide precei pievienota. Atlaides ir dažādas, bet vislielākā atlaide ir pat 46% no mobilā telefona sākumcenas.

mobilie telefoni interneta veikals

Attēlā: Nokia N9 64Gb BLACK ( http://220.lv/lv/mobilie_telefoni/mobilie_telefoni )

Lai ērtāk un ātrāk varētu atrast sev interesējošo ierīci, tad interneta veikals 220.lv izveidojis parocīgu un viegli saprotamu meklēšanas sistēmu. Klientam ir dažādas iespējas, kā atlasīt sev interesējošās preces. Pastāv iespēja atlasīt pēc viena vai vairākiem kritērijiem. Meklēšanas logā vien nepieciešams norādīt tos faktorus, kuriem jāatbilst klienta vēlmēm:

  • cenas robežas;
  • preču zīme;
  • tips;
  • izšķirtspēja;
  • Wi-Fi;
  • GPS uztvērējs;
  • akumulatora sarunas laiks;
  • krāsa.

Kā jau iepriekš minēts, nav nepieciešams atzīmēt visus kritērijus, bet tikai tos, kuri interesē. Šādā veidā ātri iespējams atlasīt to preču klāstu, kas būs veikalā visatbilstošākais vajadzībām. Protams, ja ir vēlēšanās, tad meklētāja palīdzību var neizmantot, bet izskatīt visu piedāvājuma klāstu un izvērtēt labākos interneta veikalā atrodamos mobilos telefonus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *