Monier Latvija jumta segumu piedāvājums

Sep 8, 2012 by

monier logoMonier ir starptautiskā kompānija, kuras specializācija ir jumta segumi un jumtu apkope. Monier kompānijai ir pārstāvniecības dažādās valstīs: Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Monier kompānija piedāvājumu klāsts ir diezgan plašs.

Monier piedāvā gan eksluzīvus dakstiņus, gan arī modernus dakstiņus parastajām ēkām. Monier produkti ir pieejami jebkuram klientam. Monier izmanto plaši pazīstamu zīmolu produktus: Zanda, Dantegl, Minster u.c.

Monier piedāvā māla dakstiņus, betona dakstiņus, kā arī jumta aksesuārus: ventilācijas izvadus, stiprinājumus, blīvētājus, drošības elementus un citus aksesuārus, kas var padarīt klienta jumtu unikālu un drošu.

Monier speciālisti ne tikai ieklās jumta segumu, bet arī parūpēsies par to, lai jumts ilgi kalpotu savam saimniekam. Monier kompānija piedāvā visu nepieciešamo, lai jumts būtu izturīgs un drošs. Katram klientam tiek atrasta individuālā pieeja, katram jumtam ir atsevišķs risinājums, tāpēc katrs jumts, ko veido Monier kompānija, ir unikāls un neatkārtojams.

Monier kompānija velta lielu uzmanību katram sīkumam un katrai detaļai, jo jumta stiprums ir atkarīgs no visām sastāvdaļam, tāpēc jebkuram stirpinājumam un aksesuāram ir lielā nozīme. Monier speciālisti veido ne tikai unikālus jumtus, bet arī drošus un funkcionālus, lai klienta prāts būtu mierīgs.

betona dakstini

Monier piedāvā ne tikai jumta segumus (dakstiņas), bet arī zemsegumu, kas pasargās jumtu un nodrošinās jumtam ilgāku mūžu. Zemsegumam ir ļoti liela nozīme, jo zemsegums pasargā jumtu no mitruma un neļauj jumtam ātri nolietoties. Monier sortimentā ir zemsegums, kurš ir veidots pēc jaunākām tehnoloģijam un ļauj jumtam elpot, izvedot ārā visu lieko mitrumu. Moniet zemsegums ir ne tikai drošs, bet arī viegls, to var ātri ierīkot bez liekām piepūlēm, kas atvieglo jumta ieklāšanu un mājas pabeigšanu.

Monier kompānija palīdzēs ikvienam klientam atrast piemēroto variantu, izveidos drošu un ērtu jumtu, kas kalpos ilgi, kā arī sniegs garantiju uz 15 gadiem. Monier jumta segumi atbilst visām Latvijas celtniecības prasībām un standartiem, tāpēc klienti var prasīt konsultāciju Monier speciālistiem jumta segumu jautājumos.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *