MSI firmas portatīvie datori

Nov 2, 2012 by

MSI jeb Micro-Star International ir Taivānas elektropreču uzņēmums, kas pamatā nodarbojas ar datoru ražošanu. MSI portatīvie datori ir diezgan populāri ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. MSI portatīvo datoru izvēle ir plaša, var atrast piemērotus gan darbam, gan izklaidei. Turklāt šo datoru cena ir ļoti pievilcīga.

MSI portatīvo datoru klāstā katrs atradīs sevi piemērotāko. MSI piedāvā gan mini datorus, gan vidējās klases portatīvos datorus, kā arī datorus lietotājiem ar ļoti augstām prasībām. MSI U180-079PL N2800 ir mini dators ar 10.1 collu lielu LED ekrānu, Intel atom N2800 procesoru, 1 GB lielu operatīvo atmiņu un 320 GB lielu cieto disku. Šādu datoru vienmēr varēs nēsāt līdzi un ērti izmantot interneta pārlūkošanai.

MSI U180-079PL N2800

Ja dators nepieciešams arī darbam vai studijām, un reizēm gribas uzspēlēt kādu spēli no MSI piedāvātajiem datoriem derēs  MSI GT683-627PL – 15.6 collu liels full HD ekrāns, Core™ i5 procesors, 8 GB liela operatīvā atmiņa, 500 GB liels cietais disks. Šis dators ir ļoti ātrs, to bez problēmām varēs izmantot, strādājot ar dažādām programmām, ietilpīgajā cietajā diskā varēs uzglabāt failus, bet full HD ekrāns parūpēsies par lielisku attēla kvalitāti spēlējot spēles un skatoties filmas.

MSI GT683-627PL

MSI piedāvājumā ir arī portatīvie datori arī visprasīgākajiem lietotājiem, piemēram,  MSI GE70H. Šis dators ir aprīkots ar 17.3 collu lielu LED ekrānu, Intel Core i7-3630Q procesoru, 8 GB lielu operatīvo atmiņu, 878 GB lielu cieto disku un GeForce GTX 660M. Šo datoru novērtēs datorspēļu cienītāji, kā arī visi, kam patīk ātrs dators, kas darbojas bez problēmām.

MSI portatīvie datori ir ātri un kvalitatīvi, turklāt to cenas ir ļoti patīkamas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *