Nepieciešams ātrs kredīts? Izvēlies VIA SMS!

Oct 27, 2012 by

Kompānijas VIA SMS piedāvātais aizdevums ir drošs, vienkārši noformējams un ātrs kredīts. Tas ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi dažādu neparedzētu izdevumu segšanai vai gadījumos, kad nepieciešams neliels naudas daudzums, lai iztiktu līdz nākamajai algai.

VIA SMS piedāvā ātros aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām. Tāpat personai nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumu vai pārkāptas līgumsaistības. Šādā gadījumā aizdevumu nepiešķir.

VIA SMS aizdevums ir patiešām ātrs kredīts – to ir iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā. Turklāt aizdevumu var noformēt, pat neizejot no mājām. Visu, kas nepieciešams kredīta pie VIA SMS saņemšanai, ir iespējams veikt uzņēmuma mājas lapā, kā arī, izmantojot mobilo tālruni.

Lai saņemtu aizdevumu pie VIA SMS, ir jāveic sekojošas darbības:

  • Jāreģistrējas VIA SMS mājas lapā;
  • Jāpiesakās aizdevumam;
  • Jāsaņem aizdevums.

Tas patiešām ir vienkārši un ātri. Tik ātrs kredīts pie VIA SMS ir iespējams, jo tā noformēšanai nav nepieciešama ne ķīla, negalvojums, ne citas formalitātes, kuru nokārtošana ir salīdzinoši sarežģīts un laikietilpīgs process.

VIA SMS piedāvā divus aizdevuma veidus, kas atšķiras ar pieejamā aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Viens no kredītiem ir Aizdevums līdz algai. Tā apmērs var būt līdz 300 latiem šī aizdevuma atmaksas termiņš līdz 30 dienām. Pirmo reizi aizņemoties, maksimālais pieejamais šī kredīta veida apmērs ir līdz 150 latiem, otrā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet maksimālā aizdevuma summa pieejama tikai ar trešo aizņemšanās reizi. Jāpiebilst, ka pirmais kredīts ir pieejams bez maksas.

Otrs VIA SMS piedāvātais aizdevuma veids ir naudas kredīts. Tas ir paredzēts nedaudz ,lielāku izdevumu segšanai un tā atmaksu ir iespējams veikt pa daļām, veicot regulārus maksājumus katru mēnesi. Šī aizdevuma apmērs ir no 300 līdz pat 1000 latiem un tas ir jāatmaksā laikā no trīs līdz 12 mēnešiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *