Nojumes – glābiņš sliktos laika apstākļos

Jun 21, 2012 by

Lielākā pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Latvijā Akurāts piedāvātās nojumes ir lielisks risinājums, lai pasargātu pasākuma apmeklētājus no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un tās patiešām var izglābt pasākumu, ja sākas pēkšņas lietus gāzes vai pārsteidz citi nepatīkami laika apstākļi. Uzņēmums piedāvā dažāda veida un izmēra nojumes, sniedzot iespēju ikvienam atrast piemērotāko risinājumu pasākumam, neatkarīgi no tā veida un plānotā apmeklētāju skaita.

Akurāts ir pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmums, kas darbojas gan Latvijas, gan Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Uzņēmums piedāvā tādu pasākuma aprīkojumu kā nojumes, galdi, krēsli, skatuve, sildlampas un citus. Papildus aprīkojuma nomai, Akurāts piedāvā arī tā piegādi un montāžu, ievērojami atvieglojot pasākumu organizēšanu, kā arī palīdzot taupīt laiku un citus resursus.

Nojumes ir viens no būtiskākajiem aprīkojuma elementiem āra pasākumiem, jo palīdz nodrošināt tā izdošanos jebkuros laika apstākļos. Tās paglābs pasākuma apmeklētājus no lietus, vēja un citu nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmes. Nojumes patiešām var izglābt pasākumu no izgāšanās gadījumā, ja pārsteidz pēkšņas lietusgāzes vai laika apstākļi vienkārši nav tik labi kā plānots. Vai varat iedomāties, ka pasākums ārpus telpām ir izdevies, ja tā viesi ir izmirkuši un nosaluši?

Akurāts piedāvā nojumes jebkuram gadījumam – sporta spēlēm, festivāliem, kāzām, pilsētas svētkiem, gadatirgiem un citiem. Tāpat nojumes ir lieliski piemērotas noliktavas vajadzībām, jo pasargā tajās novietotus priekšmetus no ārējo apstākļu kaitīgās ietekmes. Pieejamas dažādu formu un izmēru nojumes. Tās var būt taisnstūrveida, kvadrātveida, ar konusveida jumtu vai zvaigznes formas. Turklāt pieejamas gan pavisam vienkāršas nojumes, gan ar logiem. Nojumes var no deviņiem līdz pat 1500 kvadrātmetriem lielas.

Lai atvieglotu pasākumu organizatoru darbu un taupītu laiku un citus resursus, Akurāts piedāvā arī to piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma. Montāžas laiks ir atkarīgs no nojumju izmēriem un izvēlētā aprīkojuma – tas var būt no 30 minūtēm līdz pat astoņām stundām.

Nojumju nomas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā nojumju skaita, izmēriem, cita izvēlētā aprīkojuma, kā arī plānotā pasākuma ilguma.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *