Nordea patēriņa kredīts līdz 8500Ls

Dec 21, 2012 by

Nordea patēriņa kredīts sniedz iespēju aizņemties līdz pat Ls 8500, ar ko būs iespējams veikt ilgi kārotus vai steidzamus pirkumus. Kredīts tiek izsniegts, balstoties uz personas regulārajiem ikmēneša ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēsturi. Lai maksimāli atbilstu klientu vēlmēm, Nordea piedāvā vairākus patēriņa kredīta veidus – atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko.Nordea piedāvā vairākus patēriņa kredīta veidus

Kredīti tiek piešķirti LVL valūtā un piešķirto limitu iespējams iztērēt uzreiz vai pakāpeniski, atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām. Tā kā tiek piedāvāti vairāki kredīta veidi, arī noteikumi to saņemšanai ir atšķirīgi. Pamatā galvenais ir tas, lai topošais klients ir Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Lai aizņemtos, katram kredīta veidam var tikt noteikta atšķirīga minimālā ienākumu summa.

Nordea patēriņa kredīts iedalās:
Patēriņa kredīts ar atmaksas grafiku – kredīts lielākam pirkumam ar noteiktu atmaksas grafiku un termiņu.
Overdrafts – kredīts ikdienas pirkumiem, kas piesaistīts norēķinu kontam. Jānodrošina pilna limita atmaksa katru mēnesi.
Patēriņa kredītkarte ar kredītlimitu – patēriņa kredīta limits piesaistīts konkrētai kredītkartei. Izvēlei pieejamas dažādas atmaksas shēmas.
Piesaisti kredītu norēķinu kontam vai kredītkartei

Tiem, kam nepieciešama liela kredīta summa, vislabākā izvēle ir patēriņa kredīts ar atmaksas grafiku. Tas ir lielākais īstermiņa aizdevums līdz pat 6 algu apmēram jeb 8500 latiem. Šis kredīts būs tieši laikā, ja plānots mājokļa remonts, auto vai citas vērtīgas preces iegāde, ceļojuma apmaksai u.tml. Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz 36 mēnešiem un ikmēneša maksājuma datumu nosaka klients pats.

Tikmēr īstermiņa kredīts – overdrafts, ļauj aizņemties naudu no Nordea atļautā kredīta apjoma robežās. Šo kredītu iespējams izmantot vairakkārt, ja ir tāda nepieciešamība. Kredīts tiek segts ar katru ienākošo maksājumu, piemēram, algu.

Tāpat Nordea patēriņa kredīts ir pieejams kredītkartes veidā. Tiek piedāvātas Maestro un MasterCard starptautiskās norēķinu kartes ar kredīta apjomu līdz 2 algām. Atkarībā no kartes veida, pieejamas plašas priekšrocības, piem., 55 dienu ilgs bezprocentu kredīta limits veiktajiem pirkumiem, turklāt, ar kartēm var norēķināties karšu pieņemšanas vietās visā pasaulē, kur vien redzama Maestro un MasterCard simbolika.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *