Online TV – televīzija internetā

Sep 14, 2012 by

Kopš laika, kad Latvijas iedzīvotāji iepazinās ar televīziju, ir pagājuši apmēram 60 gadu. Šo gadu laikā televīzija ir kļuvusi pieejamāka un kvalitatīvāka. Izrādās, jauninājumi šajā jomā norisinās arī mūsdienās, kad varētu likties, ka viss nepieciešamais kvalitatīvai televīzijas skatīšanai jau ir. Pat moderni platekrāna televizori par kādiem kādreiz pat nevarēja sapņot! Tomēr 21. gadsimts mums ir atnesis vēl labāku televīziju – online televīziju.

Online televīzija jeb online tv ir telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja Lattelecom radīta iespēja skatīties televīziju internetā. Mobilā interneta lietotājiem tā sniedz vēl nebijušu neatkarību no vietas, jo Lattelecom online tv ir pieejama visā Latvijas teritorijā.

Lietot online tv ir ļoti vienkārši. Vien jāpiereģistrējas Lattelecom interneta TV lapā, spiežot ŠEIT! Jauniem lietotājiem tiek piešķirts 3 dienu izmēģinājuma periods, kura laikā ir iespēja gan skatīties 22 televīzijas kanālu tiešraides, gan 5 populārāko kanālu raidījumu arhīvu bez maksas. Lai izmantotu šīs iespējas, ir nepieciešams vismaz 1 Mbit/s ātrs internets. Tāpēc problēmas varētu rasties zināmu provaideru mobilā interneta lietotājiem Latvijas laukos. (Novērots, ka nereti mobilā interneta savienojums ārpus pilsētām mēdz būt krietni lēnāks un nenoturīgāks). Tomēr, ja esat gana ātra interneta lietotājs, online tv noteikti izbaudīsiet no sirds, jo lapas interneta TV iespējas ir ļoti plašas.

Lattelecom interneta TV ekrānšāviņš

Lai izmantotu tradicionālākos interneta televīzijas pakalpojumus (raidījumu tiešraides un arhīvu), dodieties uz minētās lapas sadaļu „TV kanāli”! Pie kanāliem, kas iekļauti online tv, redzamas atzīmes dažādu krāsu apļu veidā, kas norāda, vai kanālu iespējams skatīties tiešraidē vai arī arhīvā.

Par prieku filmu cienītājiem, online tv mājas lapā ir pieejama arī video noma. Šeit labu filmu atradīs dažādu žanru – komēdiju, spriedzes, bērnu, drāmu, šausmu, pieaugušo – cienītāji. Pieejamas arī HD un 3D filmas, kā arī koncerti. Neapjukt ārkārtīgi plašajā filmu klāstā palīdz turpat apskatāmie filmu topi, apraksti un kinokritiķu anotācijas. Parasti video noma pieejama kā atsevišķs maksas pakalpojums, taču Lattelecom bieži iepriecina savus klientus ar izdevīgām akcijām. Piemēram, šovasar online tv lietotājiem tika piedāvāta iespēja video nomā noskatīties veselas 50 filmas bez maksas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *