Open Credit kredīts 15 minūšu laikā

Aug 6, 2012 by

Nepieciešami papildus līdzekļi, bet nav laika kārtot neskaitāmas formalitātes, lai saņemtu aizdevumu bankā? Open Credit ir risinājums! Open Credit piedāvā ērti un ātri noformējamu kredītu dažu minūšu laikā. Aizdevums pieejams bez ķīlas vai galvojuma. Tas nozīmē, ka kredītu noformēt un saņemt ir ne tikai ātri, bet arī ļoti vienkārši. Turklāt kredīts dažu minūšu laikā pieejams ne tikai darba dienās, bet arī vakaros un brīvdienās.

Open Credit piedāvā iespēju noformēt un saņemt kredītu dažu minūšu laikā. Tā ir lieliska iespēja gadījumos, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi. Viss, kas jādara, jādodas uz Open Credit mājas lapu, jāpiesakās aizdevumam, norādot vēlamo aizdevuma summu un aizpildot reģistrācijas anketu, un pozitīvas atbildes gadījumā kredīts dažu minūšu laikā jau būs jūsu bankas kontā.

Tas ir ļoti vienkārši, jo, lai saņemtu kredītu dažu minūšu laikā, nav nepieciešama ķīla, galvojums vai cits nodrošinājums, kura noformēšana var izrādīties laikietilpīgs un ne pārāk vienkāršs process. Pieteikšanās kredītam un reģistrācija Open Credit mājas lapā notiek elektroniski. Viss, kas jādara – jāievada nepieciešamie dati reģistrācijas laikā un jāseko norādēm par veicamajām darbībām reģistrācijas apstiprināšanai.

Lai saņemtu kredītu 15 minūšu laikā, nepieciešams pārskaitīt reģistrācijas maksu uz mūsu kontu viena santīma apmērā. Kredīts dažu minūšu laikā ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem ienākumiem. Svarīgi, lai kredītņēmājam ir atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām un ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Mēs piedāvājam saņemt kredītu dažu minūšu laikā apjomā no 50 līdz pat 1000 latiem uz laiku līdz 12 mēnešiem. Pieejamais kredīta apmērs ir atkarīgs no klienta vecuma, ienākumu apjoma un iepriekšējās sadarbības ar Open Credit.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *