Paliekam vasarnīcā vēl ilgāk!

Jun 20, 2012 by

Vai esat parēķinājuši, cik mēnešu Latvijā ir tādu, kad varam iziet pastaigā vieglā apģērbā, tajā pašā laikā, nesaraujoties no aukstuma? No marta pirmajiem saules stariem līdz septembra beigu sārtajām lapām ir septiņi mēneši. Nav nemaz tik maz, vai ne? Lieliski, ja šos septiņus mēnešus pēc iespējas biežāk varam uzturēties tuvāk dabai, piemēram, dodoties uz vasarnīcu. Lai no atpūtas vasarnīcā gūtu pilnīgu labsajūtu, svarīgi padomāt par tās iekārtojumu un mēbelēm.

Latvijas meistardarbnīcā „Maffam Freeform” top ekskluzīvas dizaina mēbeles vasarnīcai un dārzam. Ekskluzīvas tāpēc, ka to dizaineris Raimonds Cīrulis to formas izstrādei un materiāla atklāšanai ir veltījis gadu gadus, rezultātā iegūstot izcila dizaina, ekoloģiskas un neparasti izturīgas mēbeles, kurām līdzīgu nav nekur citur pasaulē. Gan vasarnīcai, gan dārzam tāpēc, ka šo piesātināti pelēko mēbeļu dizains iederas ļoti dažādās vidēs. Šo iemeslu dēļ arī pēc gadu desmitiem „Maffam Freeform” mēbeles, kā jau īpašas lietas, savu vērtību nebūs zaudējušas.

Raimonds vienmēr rada mēbeles vasarnīcai ar domu par klientu. Tā kā klienti un to vēlmes ir dažādas, arī „Maffam Freeform” dizaina mēbeles ir dažādas. Mājaslapā Maffamfree.com savas mēbeles vasarnīcai atradīs klasiski eleganta dizaina piekritēji, piemēram, izvēloties klasiski lielo galdu MONO Table komplektā ar relaksācijas krēsliem LUCKY WHALE vai kādiem citiem krēsliem. Izvēles daudzveidība apžilbina pat pārliecinātus ekscentriķus. Miniatūrais galdiņš MINI Table un interesantais krēsls BOSS ir radīts tam, lai pārsteigtu. Bet, ja Jūsu romantiski noskaņotais viesis ir pazudis jau vairākas stundas, ir vērts palūkoties iekaramā krēsla MANU Nest virzienā.

Kad jaunais vasarnīcas interjers ir izbaudīts, ejiet laukā vērot kā jūrā vējš kulsta viļņus! Protams, ņemiet savas Maffam Freeform mēbeles līdzi! Lai šīs izturīgās, bet vienlaikus vieglās mēbeles kļūst par visu skaisto mirkļu sabiedroto!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *