Pasākumu telts noma

Aug 13, 2012 by

Mums visiem gribas, lai ieplānotais pasākums būtu neaizmirstams, lai viesi un apmeklētāji vēl ilgi kavētos aizvadītajos mirkļos. Tāpēc ir svarīgi pareizi izvēlēties pasākuma telti. Tā vietā, lai iegādātos telti, kas gadā tiks izmantota vien pāris reižu, daudz izdevīgāk būs to nomāt.

Jums vairs nebūs interesanti pasākumi jāaizvada telpās pat tad, ja ārā līst lietus. Galvenais, ka virs galvas ir labas telts jumts. Ir jāatceras, ka pirms telts izvēles Jums jāapzinās, cik cilvēki ieradīsies uz Jūsu plānoto pasākumu. Viens no lielākajiem pasākumu telts nomas uzņēmumiem Latvijā ir Akurāts – pasākuma aprīkojuma serviss. Tur Jūs varēsiet izvēlēties kādu no pasākumu telts variantiem, kas pārsteigs gan formas, gan krāsas ziņā. Akurāts piedāvātās teltis ir pieejamas dažādos izmēros – no deviņiem līdz pat 1500 kvadrātmetriem. Tas nozīmē, ka jebkura klienta vēlmes tiks pilnībā īstenotas. Akurāts teltis būs piemērotas gan viesībām, gan dažādām prezentācijām, sporta vai mūzikas pasākumiem un koncertiem. Tāpat tās labi kalpos dažādos gadatirgos, kāzās vai pilsētas svētku svinībās. Pasākumos brīvā dabā īpaši labi izskatīsies telts ZVAIGZNE, kas pārsteidz gan formas, gan krāsu ziņā. Jūsu pasākums noritēs ar īpašu glanci, ja to sarīkosiet 20×25 metru lielajā teltī ar stikla un plastmasas paneļiem. Apmeklētāji noteikti novērtēs šādu netradicionālu telts izvēles variantu.

Akurāts galvenā uzmanība tiek koncentrēta uz augstu kvalitāti un klienta vēlmēm. Tāpēc Jums nebūs jāsatraucas arī par telts uzstādīšanu, jo to izdarīs kompānijas meistari. Ar visiem pasākuma telts modeļiem var iepazīties Akurāts mājas lapā. Savukārt nomas cena būs atkarīga no izvēlētās telts. Visas teltis ir izgatavotas no izturīga materiāla, tāpēc būs piemērotas dažādām laikapstākļu kaprīzēm. Nav izslēgta iespēja nomāt telti arī rudenī, ziemā vai pavasarī, jo kompānija piedāvā arī apsildāmās teltis.

Pasākumu telts noma palīdzēs Jums ievērojami ietaupīt. Tagad Jūs zināt, ka tuvojoties kādam nozīmīgam pasākumam, Jūs varat nomāt telti. Ieteicams telti rezervēt laicīgi, jo pasākuma teltis ir ierobežotā skaitā. Ar augstas kvalitātes telti Jūs noteikti pagarināsiet atpūtas sezonu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *