Pirmais kredīts bez maksas – atdod tik, cik aizņēmies!

Nov 12, 2012 by

Katram, kam gadījies saskarties ar finansiālām problēmām, ir vairāki varianti kā atrisināt nepatīkamo situāciju. Ir iespējams aizņemties naudas līdzekļus pie draugiem, radiem vai ģimenes. Vai arī paņemt kredītu internetā – ātri, pavisam vienkārši un bez maksas!

Jaunajiem klientiem – pirmais kredīts bez maksas

Lieta tāda, ka kredītus bez maksas neizsniedz visiem un visu laiku. Bezmaksas kredīts pieejams gandrīz pie katra ātrā kreditora, tikai ar vienu nosacījumu – kredītu bez maksas var saņemt tikai jauns lietotājs, kurš aizņemas pirmo reizi. Tas nozīmē, ka reģistrējoties un aizņemoties pie aizdevēja, kura pakalpojumus līdz šim neesi izmantojis, Tev ir tiesības uz bezprocentu kredītu.

Aizņemies līdz 200 latiem

Jaunajiem klientiem kreditori neizsniedz maksimālo pieejamo naudas summu uzreiz. Aizņemties vari aptuveni līdz 200 latiem, atkarīgs gan no tā, pie kura aizdevēja aizņemies. Piemēram, pie ViaSMS pirmais kredīts bez maksas pieejams līdz 150 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Saņemt aizdevumu no ViaSMS vari, ja esi pastāvīgs iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Ja veiksmīgi atgriezīsi pirmo kredītu, ar katru nākamo reizi varēsi aizņemties ar vien vairāk, līdz beidzot Tavs kredītlimits tiks paaugstināts līdz maksimālajai aizdevuma summai – 300 latiem. Vari uzzināt vairāk vai aizņemties viņu mājaslapā.

Priekšrocības, ko sniedz bezmaksas kredīts

  • Tas ir 0% kredīts – atdod tik, cik aizņēmies;
  • Iespējams pieteikt un saņemt internetā;
  • Tiek izsniegts 10 – 15 minūšu laikā;
  • Kredīts bez ķīlas un galvojuma;

Tā kā kredītu izsniedz ātrie aizdevēji, klāt jau minētajām priekšrocībām, seko arī citas. Piemēram, ja izlem, ka vēlies kredītu atdot vēlāk nekā noteikt, atliek vien pagarināt atmaksas termiņu! Bez tam, šie naudas nav vairāki tūkstoši, kas nozīmē, ka tos var saņemt arī cilvēki, kas nestrādā un kam nav regulāru ienākumu.

Aizņemtie bez darba vietas vari pie jau minētā ViaSMS, kā arī pie citiem aizdevējiem, to starpā tādi kā Smscredit, Vivus u.c. Katrā ziņā, pirmais kredīts bez maksas ir noderīgs, īpaši tad, ja aizņemies reti. Kāpēc gan pārmaksāt, ja iespējams aizņemties par baltu velti!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *