Planšetdatoru iegāde interneta veikalā

Dec 13, 2012 by

Planšetdatori ar katru dienu kļūst arvien populārāki. Tos labprāt izmanto cilvēki, kuriem ir nepieciešama interneta pieejamība praktiski jebkurā vietā un laikā, bet kuriem nav nepieciešamas daudzās funkcijas, ko nodrošina portatīvais dators. Planšetdators ir daudz vieglāks un mazāks, par portatīvo datoru, tāpēc tā pārnēsāšanas ir ērtāka. Lai gan nepārtrauktu pieejamību nodrošina arī viedtālruņi, planšetdatoru ir ērtāk izmantot, pārlūkojot internetu un sazinoties ar radiem un draugiem. Planšetdators nodrošina arī iespēju lasīt elektroniskās grāmatas, skatīties filmas, spēlēt spēles un izmantot visdažādākās aplikācijas. Planšetdatora pietiekoši lielais ekrāns šo darbību veikšanu padara ērtu un patīkamu. Viedtālruņu displeji tomēr ir krietni mazāki.

Iegādāties planšetdatoru, tāpat kā jebkuru citu datortehniku, ērtāk ir interneta veikalā. Interneta veikals piedāvā ērtāku iepirkšanos un izdevīgākas cenas, labs interneta veikals nodrošina arī atsaucīgus pārdevējus, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju par izvēlēto preci un palīdzēs pieņemt lēmumu.

Samsung P3100 GALAXY Tab

Šobrīd vieni no vispopulārākajiem planšetdatoriem ir Samsung ražotie. Vienkāršāks ir planšetdators Samsung P3100 GALAXY Tab 2. Tam ir 7 collu liels ekrāns, Cortex-A9 MPcore Dual-core 1 GHz procesors, 8 GB liels cietais disks, 1024 MB liela operatīvā atmiņa, Android OS 4.0 operētājsistēma. Izmantojot šo planšetdatoru, ērti piekļūt filmām, elektroniskajām grāmatām, spēlēm un plašai mūzikas krātuvei. Planšetdatoru ir ērti savienot ar dažādām citām ierīcēm, tādā veidā planšetdatorā saglabātos failus, piemēram, filmu, var aplūkot monitorā vai televizora ekrānā.

Samsung N8000 Galaxy Note 10.1 16GB

Prasīgāki lietotāji novērtēs Samsung N8000 Galaxy Note 10.1 16GB. Šim planšetdatoram ir 10 collu liels ekrāns, ARM cortex A9 CPU Quad-core 1.4 GHz procesors, 16 GB liels cietais disks, 1024 MB liela operatīvā atmiņa, Android OS 4.0operētājsistēma.

Planšetdatoru piedāvājums ir tik plašs, ka sev vispiemērotāko atradīs gan tie, kas vēlas izmantot planšetdatoru, lai lietotu internetu tramvajā, gan tie, kam tas nepieciešams darba veikšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *