Putu ziepju dozatori – vienkārši un tīri!

Aug 22, 2012 by

Putu ziepes ir lielisks veids kā vienkāršā, higiēniskā un videi draudzīgā veidā parūpēties, lai rokas pēc tualetes apmeklējuma vienmēr būtu tīras. Izmatot putu ziepes ir vienkāršāk un ātrāk nekā šķidrās ziepes, turklāt tās ļoti saudzīgi, bet efektīvi atbrīvo rokas no netīrumiem un baktērijām. Par šo produktu patiešām var sacīt: „Putu ziepju dozatori – vienkārši un tīri!”

Putu ziepes un putu ziepju dozatoriem ir viens no Emblēmu paklāju serviss piedāvātājiem higiēnas produktiem. Tas ir ļoti efektīvs, videi draudzīgs un ērts roku mazgāšanas līdzeklis. Tas nodrošina mazāku ūdens un ziepju patēriņu nekā, piemēram, šķidrās ziepes. Tāpat tas novērš ziepju traipu veidošanos pie dozatora un izlietnēm.

Putu ziepju dozators ir izstrādāts tā, lai ar vienu pieskārienu uz rokām nonāk 0,4 mililitri putu ziepju. Ziepju daudzums ir tieši tik liels, cik nepieciešams vienam apmeklētājam. Tas nozīmē, ka nav jāpatērē pārāk daudz ziepju, kā tas notiek gadījumos, kad ziepju dozatori nav tik precīzi noregulēti.

Tā kā putu ziepes jau ir saputos, roku saziepēšanai un noskalošanai jāpatērē arī mazāk laika un ūdens nekā izmantojot cita veida ziepes. Tas nozīmē, ka putu ziepju un dozatoru izmantošana patiešām ir ļoti efektīva un videi draudzīga.

Emblēmu paklāju serviss piedāvā arī bezpieskāriena putu ziepju dozatorus, kas darbojas ar gaismas sensoru. Tas padod nepieciešamo ziepju daudzumu tad, kad zem tā novieto roku. Šāds dozators palīdz nodrošināt īpaši augstus higiēnas standartus tualetes telpā.

Putu ziepju dozatoros ievieto 500 mililitrus putu ziepju, ar ko parasti pietiek 1250 lietošanas reizēm. Jāpiebilst, ka putu ziepju dozatori ir aprīkoti ar īpašu indikatoru, kas norāda, kad nepieciešams dozatoru papildināt, to pat neatverot. Dozatoru papildināt ir ļoti vienkārši un ērti. Putu ziepes uzglabā īpašos hermētiski noslēgtos iepakojumos, ko ir viegli nomainīt un uzglabāt.

Emblēmu paklāju serviss piedāvātās putu ziepes ir izstrādātas tā, lai tās nesakalstu un saudzīgi, bet efektīvi atbrīvotu rokas no netīrumiem un baktērijām, tās nesausinot.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *