Roku žāvētāji ofisa tualetes telpām

Sep 19, 2012 by

Roku žāvētāji ofisa tualetes telpām ir ļoti būtisks elements, lai nodrošinātu uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju komfortu un labsajūtu. Roku žāvētāji vai dvieļi ir līdzeklis, lai pēc roku mazgāšanas tās varētu ātri nožāvēt. Tomēr roku žāvētājiem ir viens būtisks trūkums, jo tie bieži mēdz sausināt rokas, tāpēc par ļoti efektīvu roku žāvēšanas metodi var uzskatīt to noslaucīšanu kokvilnas vai papīra dvieļos.

Berendsen piedāvātie papīra salvešu un kokvilnas dvieļu turētāji ir lieliski roku žāvētāji ofisa tualetēs, jo tie ir efektīvs un ļoti ātrs līdzeklis roku žāvēšanai. Turklāt roku slaucīšana ir daudz saudzīgāka rokām nekā roku žāvētāju izmantošana, turklāt Berendsen piedāvātais tualešu aprīkojums ir videi draudzīgs un viegli kopjams, tāpat tas ir izveidots tā, lai tā papildināšana ar jaunām papīra salvetēm vai dvieļiem nebūtu jāveic ļoti bieži.

Berendsen papīra salvešu turētājs ir lielisks līdzeklis roku žāvēšanai ofisa tualetēs, jo tas ir praktisks, ātrs un efektīvs. Jāpiebilst, ka Berendsen salvešu turētāji atšķiras no ierastajiem salvešu turētājiem ar to, ka tos nav nepieciešams tik bieži papildināt ar salvetēm, kā citus papīra salvešu turētājus – Berendsen piedāvā papīra salvetes ar īpaši augstu uzsūktspēju, tāpēc katrs lietotājs izmanto mazāk salvešu. Tāpat salvešu turētājs ir īpaši viegli uzpildāms un jums vienmēr piegādās nepieciešamo salvešu daudzumu, lai nerastos situācija, ka salvešu pietrūkst.

Moderna, efektīva un videi draudzīga roku žāvēšanas metode ir kokvilnas dvieļi, ko piedāvā Berendsen. Pieejams īpašs dvieļu turētājs, kurā atrodas sarullēts kokvilnas dvielis. Kā zināms, kokvilnai piemīt īpaši augsta mitruma uzsūktspējā. Lietošanai pieejama tikai daļa dvieļa, kas automātiski tiek sarullēta pēc lietošanas. Tas nozīmē, ka ikvienam vienmēr ir pieejams tīrs kokvilnas dvielis roku noslaucīšanai. Būtiski, ka kokvilnas dvieļu lietošana ir ne vien efektīvs un rokām saudzīgs žāvēšanas līdzeklis, bet arī videi draudzīga roku žāvēšanas metode, jo izlietotie kokvilnas dvieļi tiek izmazgāti un lietoti vēlreiz.

Izvēloties kādu no Berendsen piedāvātājām roku žāvēšanas metodēm, jūs parūpēsities par ofisa tualetes apmeklētāju labsajūtu un komfortu ļoti vienkāršā un ērtā veidā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *