Sildītāju noma – Akurāts.lv

Oct 31, 2012 by

Ja paredzēts pasākums brīvā dabā, tad viesu labsajūtai vēlams iznomāt sildītājus. Sildlampas ir vienkāršs veids, kā parūpēties, lai pasākuma rīkotajā teltī vai nojumē būtu patīkama gaisa temperatūra un nevienam nevajadzētu salt.

Sildītājus nomas vajadzībām iespējams iegūt pie pasākumu aprīkojuma servisa Akurāts. Šī kompānija piedāvā vajadzīgo sildītāju skaitu gan piegādāt, gan montēt, gan arī demontēt. Turklāt Akurāts sildītāju nomas pakalpojumi iespējami gan visā Latvijas teritorijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā.

Lai izvēlētos pareizo sildītāju skaitu, jāņem vērā, ka viens sildītājs var apsildīt apmēram 20 kvadrātmetrus lielu telpu. Sākotnējo sildlampas uzstādīšanu veic Akurāts darbinieki, bet katra nākamā lampas balona nomaiņu būs jāveic klientam pašam. Vienā gāzes balonā ir 27 litri un ar to pietiek, lai lampa tās maksimālajā režīmā varētu sildīt apmēram 10 stundas.

Sildītāji - Akurāts.lv

Pie Akurāts iespējams iznomāt šādus sildītājus:

  • ar jaudu 13 KW;
  • 78 cm diametrā un 230 cm augstumā;
  • 13 kg smagus (bez balona);
  • gāzes balona tilpums – 27 l;
  • gāzes balona sastāvā – propāna gāze;
  • gāzes patēriņš līdz 10h;
  • ar vienu balonu var apsildīt 20kvadrātmetru lielu platību;
  • lampas ir metāla krāsā.

Jāpievērš uzmanība, ka šīs sildlampas paredzēts lietot tikai āra pasākumiem un ar tām nav atļauts apsildīt iekštelpas. Lampas nedrīkst novietot saules staru ietekmē un viegli uzliesmojošu priekšmetu tuvumā. Turklāt sildītājus nav atļauts pārvietot, kamēr tie ir ieslēgti un tajos atrodas gāzes balons.

Pirms sildītāju pasūtīšanas noteikti ir kārtīgi jāiepazīstas ar visiem drošības un lietošanas noteikumiem. Gadījumā, ja tos nav iespējams izpildīt, tad lampas nav ieteicams pasūtīt. Sildītāju nomas cena ir atkarīga no pasūtīto lampu skaita un tā, cik ilgi lampas būs nepieciešams izmantot. Lai pasūtītu sildlampas, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu Akurāts mājas lapā www.akurāts.lv vai piezvanīt servisa darbiniekiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *