Sildlampas noma – lieliski piemērota vēsiem vasaras vakariem

Sep 24, 2012 by

Plānojat rīkot vakara pasākumu brīvā dabā, bet uztraucaties par to, lai pasākuma viesi justos silti un komfortabli? Sildlamas noma pie Akurāts būs lielisks risinājums, jo palīdzēs nodrošināt patīkamu siltumu vēsos vakaros āra kafejnīcās, lielās viesībās zem klajas debess vai teltī vai jebkurā citā pasākumā.

Sildlampas noma ir pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Akurāts pakalpojums, kas paredzēts siltuma nodrošināšanai āra pasākumos. Pateicoties tam, jūs ērtā un vienkāršā veidā varēsiet parūpēties par visu pasākuma viesu labsajūtu un komfortu. Sildlampas noma, kā arī citi Akurāts pakalpojumi ir pieejami Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Viena sildlampa spēj apsildīt līdz pat 20 kvadrātmetriem lielu telpu, tās ir lieliski piemērotas lietošanai pasākumu teltīs un nojumēs, lai nodrošinātu, ka pasākuma viesiem ir silti arī tad, ka pasākums nenotiek telpās.

Sildlampas, ko piedāvā Akurāts, ir 230 augstas un diametrs ir78 centimetri. Sildlampas darbina ar propāna gāzi – tajā ievieto gāzes balonu, kas ļauj sildlampai darboties līdz pat 10 stundām. Gāzes balona tilpums ir27 litri. Bez ievietota gāzes balona sildlampa sver 13 kilogramus, tā ir metāla krādā.

Akurāts piedāvā sildlampas nomu, piegādi un uzstādīšanu. Drošības apsvērumu dēļ, sildlampas uzstāda tikai kvalificēti Akurāts darbinieki. Gāzes balonu nomaiņu drīkst veikt pašu spēkiem.

Tā kā sildlampas sakarst un darbojas ar gāzi, izmantojot sildlampas nomas pakalpojumus ir ļoti būstiski ievērot visus drošības noteikumus. Ļoti būtiski, ka sildlampas ir paredzētas tikai un vienīgi apsildei un tās nedrīkst izmantot telpās. Tāpat ļoti nozīmīga ir vietas, kurt nolikt sildlampu, izvēle – sildlampa nedrīkst atrasties viegli uzliesmojošu priekšmetu tuvumā, kā arī tiešos saules staros.

Tāpat, izvēloties sildlampas nomu, atcerieties, ka sildlampas nedrīkst patstāvīgi izjaukt vai labot, tās nedrīkst pārvietot, kamēr tā ir ieslēgta vai tajā atrodas gāzes balons. Tāpat jāievēro arī vairāki citi drošības un lietošanas noteikumi, ar ko jūs iepazīstinās Akurāts speciālisti, kad pieteiksities sildlampas nomai. Jums būs pieejama visa nepieciešamās informācija par sildlapmu lietošanu un drošības noteikumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *