SMS kredīti – vienas īsziņas attālumā!

Aug 22, 2012 by

SMS kredīti ir viens no izplatītākajiem kredītu veidiem mūsdienās. Tas nozīmē, ka nepieciešamos naudas līdzekļus iespējams saņemt, nosūtot īsziņu uz aizdevēja norādīto tālruņa numuru ar speciālu kodu. Lai varētu izmantot šāda veida pakalpojumu, loģiski, ka pirms tam būs jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā, lai tas spētu identificēt, KAM, cik daudz un uz cik ilgu laiku nauda ir jāaizdod.

SMS kredītus piedāvā vairums no ātro aizdevumu kompānijām, kas kreditēšanas pakalpojumus sniedz internetā.
Lai kļūtu par pilntiesīgu šo pakalpojumu izmantotāju, kā jau minēts, jāreģistrējas izvēlētā sms kredītu uzņēmuma mājas lapā, norādot nepieciešamos personas datus, piemēram, vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, iespējams, arī citus datus – dzīvesvietas adresi un datus par darbavietu. Kad reģistrēts lietotāja profils aizdevēja mājas lapā, topošajam klientam būs jāreģistrē savs bankas konts, kas parasti izpaužas simboliskas naudas summas (0.01Ls) pārskaitījumā uz aizdevēja bankas kontu, jo tas tiek uzskatīts par abpusēji drošāko konta reģistrācijas veidu.

Kad veikta bankas konta reģistrācija, nākošais solis ir pieteikšanās sms kredītam, kas, atbilstoši pakalpojuma nosaukumam, iespējama īsziņas jeb SMS veidā. Dažādām aizdevēju kompānijām vajadzīgais SMS saturs/kods var atšķirties, bet pamatā tajā jānorāda vārds, uzvārds, aizdevuma summa, vēlamais aizdevuma termiņš un parole no lietotāja profila, kas reģistrēts aizdevēja mājas lapā. Šāda īsziņa jānosuta uz aizdevēja norādīto telefona numuru. Šāda veida pakalpojumus piedāvā, piemēram, uzņēmums SMSCredit.lv:

SMS kredīti ir ļoti ērts veids attiecīgā uzņēmuma esošajiem klientiem, jo atkārtoti nav jāreģistrējas, tāpēc ērtākais veids, kā saņemt naudu, ir nosūtot SMS, jo īpaši tāpēc, ka tādā veidā naudu iespējams saņemt jebkurā vietā, kur atrodaties! Arī šajā gadījumā aizdevēju solītais pakalpojuma saņemšanas laiks nemainās- būs jāpagaida tikai 10-20 minūtes un nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

Jāpiemin, ka šāds pakalpojums pieejams pilngadīgām personām, kuras sasniegušas(vismaz) 18 gadu vecumu (daži aizdevēji piedāvā aizņemties personām no 19 vai 20 gadiem) un, vidēji, ir vecumā līdz 65 gadiem (vairumam aizdevēju ir noteikts maksimālais personas vecums, parasti, 60-75 gadi). Kā arī, topošajam klientam jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam, kas nozīmē pastāvīgas deklarētas adreses esamība Latvijas teritorijā. Lai gan aizņemties no interneta aizdevējiem, kas piedāvā arī sms kredītus ir ļoti vienkārši, atgadinam, ka aizņemties vajag apdomīgi gudri, izvērtējot sev izdevīgākos variantus un iespējas aizdevumu atmaksāt!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *