SMS kredīts – Ātrs aizdevums bez maksas

Dec 6, 2012 by

sms kredītsMūsdienu dinamiskajā dzīvē ir jārēķinās ar negaidītiem izdevumiem. Līdzīgi kā labam sprinterim, līdz uzvarai dažreiz pietrūkst vien pāris milisekundes, līdz algas dienai var pietrūkt pāris desmit lati. Lai īstajā mirklī būtu īstajā vietā, lai īstenotu idejas un plānus,lielisks risinājums būs bezmaksas sms kredīts.

Šoreiz nevajadzēs meklēt draugus vai radus ar stabiliem ieņēmumiem, kas galvos par kredītā atdošanu. Varēs iztikt arī bez pases. Tikai mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām, un ar viasms bezmaksas sms kredītu problēma tiks atrisināta. Pirmo reizi aizņemoties, bezmaksas kredīts tiek piešķirts līdz 150 latiem. Tas tiks apstiprināts sms veidā dažu minūšu laikā un augstākais vienā darba dienā nepieciešamā naudas summa būtu tavā kontā!Bezmaksas sms kredīta summa būs jāatdod 30 dienās, ievērojot termiņus atgriezīsi to, cik esi aizņēmies. Protams, aizdevumu ir iespējams atgriezt ātrāk, piemēram, 20 dienās. Ja apstākļi nav tik vēlīgi, atgriešanas laiku var pagarināt par 7 līdz 14 un visām 30 dienām. Jāņem vērā, ka nākamais kredīts ir iespējams tikai tad, kad ir atdots pirmais.

ViaSMS kredīts bezmaksas

Lai pretendētu uz bezmaksas sms kredītu, ir jābūt 20 – 65 gadus vecam Latvijas pilsonim ar kredītvēsturi bez kavējumiem un izpildītām līgumsaistībām. Reģistrācija notiek via sms portāla, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un telefona numuru. Caur sms saņemot aktivizācijas kodu, būs iespēja aktivizēt savu profilu. Reģistrācija būs pabeigta, kad uz via sms kontu tiks pārskaitīts 0.01 santīms, šādā veidā drošāk norādot savu bankas kontu. Šāda samaksa 0,01 santīma apmērā tiek veikta vienreiz, nākamos kredītus var pieteikt vien ar sms palīdzību.

Īpaši gada beigās, kad formalitāšu un dokumentācijas kopsavilkums, savienojumā ar svētku jūtīm var padarīt izklaidīgus var aizkavēt rēķinu apmaksāšanu. Taču par naudu nebūs jāsatraucas, jo bezmaksas sms kredīts būs lielisks risinājums, gan desmit, gan 150 latu gadījumā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *