SMS kredīts bez ķīlas un galvojuma

Aug 29, 2012 by

SMS kredīts ir ātri un ērti pieejams aizdevums, turklāt tā saņemšanai nav vajadzīga ķīla vai galvojums. SMS kredītu var iegūt nosūtot kompānijai īsziņu, piesakot kredītu internetā vai piezvanot.

SMS kredīts personai tiek piešķirts balstoties uz tās pozitīvo kredītvēsturi un regulārajiem ikmēneša ienākumiem (alga, stipendijas, pabalsti utt.). Ja personai ir jebkādi kavēti maksājumi kādā no finanšu iestādēm, tad SMS kredītu bez ķīlas un galvojuma nebūs iespējams saņemt. Tas pats attiecas uz situāciju, ja personai nav regulāru oficiālu ienākumu, kurus kompānija var pārbaudīt, sazinoties ar Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūru. Protams, lai saņemtu SMS kredītu, personai ir jābūt arī pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar mobilo tālruni, e-pastu un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

SMS kredītam bez ķīlas un galvojuma var pieteikties tikai pēc reģistrācijas konkrētās kompānijas mājas lapā. Reģistrācija prasīs pavisam nedaudz laika – tās anketā būs jānorāda galvenie personas dati. Reģistrāciju vienai personai nepieciešams veikt tikai vienu reizi.

Gluži tāpat kā visiem kredītiem, arī SMS kredītam tiks izveidots līgums – elektroniskā formātā, kura punkti kredīta aizņēmējam būs jāievēro. Pats galvenais – kredīts jāatdod norādītā termiņa laikā. Naudas sarežģījumu gadījumā termiņš noteikti jāpagarina, lai kompānija nevērstos pie parādu piedzinējiem. Pagarinot termiņu, tiek dota iespēja naudu atdot vēlāk, tomēr jārēķinās, ka par katru pagarināšanas reizi kompānijai būs jāmaksā papildu samaksa.

SMS kredītu bez ķīlas un galvojuma patlaban Latvijā piedāvā daudz kompāniju. Lielākoties līguma noteikumi tām ir līdzīgi, tomēr atšķiras:

  • maksimālā aizdošanas summa;
  • atdošanas termiņš;
  • procentu likme;
  • termiņa pagarināšanas maksa.

Izvēloties kompāniju, pie kuras ņemt SMS kredītu bez ķīlas un galvojuma, jāizvērtē, kuras kredītiestādes piedāvājums vislabāk atbilst nepieciešamajai situācijai. Jāpievērš arī uzmanība kompānijas noteikumos norādītajam vecumam – no cik līdz cik gadus vecām personām kompānija naudu aizdod. Vecuma ierobežojumi atšķiras, tāpēc jāizvēlas sev vispiemērotākā kompānija.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *