Telšu īre pasākumu aprīkojuma servisā Akurāts.lv

Nov 1, 2012 by

Brīvdabas un āra pasākumu rīkošana ir raksturīga ne tikai siltajā laikā – vasaras sezonā. Tikpat labi viesības var sarīkot arī rudenī vai ziemā. Daudzus var satraukt jautājums par laikapstākļiem, taču izvēloties atbilstošu aprīkojumu to risināt var vienkārši.

Telšu īres līderis Latvijas teritorijā ir firma Akurāts, kas piedāvā dažādu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas, gan vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs varēs atrast savām vajadzībām piemērotāko variantu.

No noslēgtā tipa teltīm būs lielās telts nojumes (piemēram, ar izmēru 2x75m). Turklāt nepieciešamības gadījumā šo telti ir iespējams pagarināt. Bet, ja gribat likt uzsvaru uz vizuālo un vēlaties viesus pārsteigt ar oriģinālu telts dizainu, tad Jums viennozīmīgi būs piemērota telts ZVAIGZNE, kuras forma un krāsa piesaistīs ikvienu interesentu. Tiesa, šī telts vairāk būs piemērota siltiem laikapstākļiem.

Nevar aizmirst, ja plānojat telts uzstādīšanu rudenī vai ziemā, tad Akurāts piedāvā arī telšu un nojumju apsildīšanas iespējas. Telšu apsildei var izmantot gāzes terases sildītājus. Jāatceras, ka viena gāzes siltumlampa (tās sastāvā ir propāna gāze un gāzes balona svars būs 13 kg) ir paredzēta aptuveni 20m2 lielas platības apsildei. Tātad, plānoto pasākumu droši varēs rīkot arī drēgnā laikā, jo zem apsildītas telts būs silti un mājīgi. Telts grīdas segumam mīnuss grādos ir ieteicams izmantot koka grīdas klājumu, bet ne plastmasas. Izvēloties telti jāatceras arī par piemērota materiāla izvēli, piemēram, telts ar stikla un plastmasas paneļiem būs siltuma un mitruma izturīgāka atšķirībā no telts ar tenta sienām. Tāpat kompānijas darbinieki atgādina, ka labāk izvēlēties īrēt teltis ar noslēgtām, vienviru durvīm, lai pasargātos no auksta gaisa ieplūšanas teltī.

Telšu īre

Kopā ar “Akurāts” meistariem nomātās telts uzstādīšanas darbi tiks samazināti līdz minimumam, jo vajadzības gadījumā firmas meistari var veikt visus montāžas un demontāžas darbus.

Runājot par telts un nojumju izmaksām, katram klientam tās var būt atšķirīgas, jo jāņem vērā, ka tās ir atkarīgas gan no telts izmēra, aprīkojuma un paredzētā izmantošanas laika. Precīzu informāciju par pasūtījuma paredzētajām izmaksām sniegs Akurāts darbinieki, ja sazināsieties pa tālruni 2633888 vai rakstot e-pastu ar saviem jautājumiem uz info@akurats.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *