Vai TV tiešraide ir pieejama internetā?

Jul 27, 2012 by

Cauri laikiem televīzijas tiešraide un televizors ir bijušas divas nesaraujamas lietas. Laiki mainās, un pateicoties telekomunikāciju pakalpojuma sniedzēja Lattelecom atbalstam, šobrīd visā Latvijā ir pieejama kvalitatīva tv tiešraide internetā. Turklāt tv tiešraide ir tikai daļa no interaktīvās televīzijas iespējām. Lapā lattelecom.tv ir iespēja skatīties arī pēdējo piecu dienu raidījumu arhīvu un iznomāt filmas.

Lai skatītos tv tiešraidi internetā, nav nepieciešams nekāds īpašs aprīkojums. Vien dators, planšetdators vai viedtālrunis; interneta pieslēgums ar ātrumu vismaz 1 Mbit/s; programma Adobe Flash Player 10.1.x vai tās jaunāka versija. Ar interneta pieslēguma ātrumu parasti nerodas problēmas, jo pat ekonomiskajam Lattelecom Mājas DSL internetam ir ātrums 2 Mbit/s. Taču, ja Jums nav pietiekami jauna Flash Player versija (to noteikti uzrādīs paziņojums, kad vēlēsities skatīties tv tiešraidi internetā), pieteikumā norādiet savu problēmu, un administratori jaunāko Flash versiju uzinstalēs.

Ieguvēji noteikti būs tieši Lattelecom optiskā interneta komplektu (Mājas komplekts 3 – optika, Mājas komplekts 4 – optika, Internets 3 – optika, Internets 4 – optika kopā ar interaktīvo TV), kā arī Mājas komplektu ar DSL internetu (Mājas komplekts 3 + TV, Internets 3 + TV) izmantotāji, jo viņiem gan tv arhīvs, gan tv tiešraide internetā būs pieejama bezmaksas. Vienīgais maksas pakalpojums ir Videonoma.

Tomēr arī citu interneta pakalpojumu sniedzēju klientiem, kā arī tiem Lattelecom klientiem, kuri izmanto lēnāku internetu vai arīdzan ātru internetu, bet atsevišķi, interaktīvās televīzijas iespējas nav liegtas. Tiesa gan, šajā gadījumā tv arhīvs un tv tiešraižu skatīšanās internetā būs maksas pakalpojumi. Tos var pasūtīt ar 30 dienu, 60 dienu vai 90 dienu piekļuves laiku. Jo ilgāk pasūtīsiet interneta televīziju, jo mazāk maksāsiet.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *