Vai ir pieejami ātrie aizdevumi no 18 gadiem?

Jun 19, 2012 by

Ātrie aizdevumi no 18 gadiem Latvijas tirgū kļūst arvien populārāki. Pieprasījums pēc šādiem aizdevumiem pieaug katru dienu, jo nauda ir nepieciešama visiem. Mūsdienās cilvēki jau no 18 gadu vecuma strādā, uzsāk biznesu, aktīvi darbojas darba tirgū un izjūt nepieciešamību pēc naudas līdzekļiem.

Dažas kredītiestādes piedāvā noformēt ātros aizdevumus no 18 gadiem. Lielākie no tiem ir CreditON, Credit24 un SMSCredit.
Credit24 piedāvā noformēt ātros aizdevumus jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam, gan pilsonim, gan arī nepilsonim, vecumā no 18 līdz pat 70 gadiem. Galvenais nosacījums aizdevuma piešķiršanai ir regulāri ienākumi, kuri ir pietiekami lieli, lai atmaksātu aizdevumu.

Otrais nosacījums ir vienāds gandrīz visām kredītiestādēm Latvijā: klientam jābūt nokārtotām visām kredītsaistībām un nav jābūt nevienam parādam. Turklāt klientam jābūt atmaksātiem visiem aizdevumiem un kredītiem, kuri iepriekš tika ņemti Credit24 iestādē.

Credit24 piedāvā ātros aizdevumus no 18 gadiem no 50 līdz 1500 latiem un aizdevumu piešķir bez ķīlas, galvojuma vai jebkādiem citiem nodrošinājumiem. Aizdevuma noformēšana notiek Credit24 mājaslapā.
Klients reģistrējas Credit24 mājaslapā, tad notiek klienta autorizācija, klients aizpilda anketu, izvēlas aizdevuma summu, pēc tam paraksta līgumu, un pēc tam ļoti ātri saņem naudu savā norādītajā bankas kontā.
SMSCredit piedāvā noformēt ātros aizdevumus no 18 gadiem katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Aizdevumu var pieteikt, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *