Vai tu meklē individuāla dizaina mēbeles

Aug 20, 2012 by

Individualitātes ir augstā cieņā it visā. Vai tā būtu neredzētas sugas indīga čūska zoodārzā, kuru aplūkot steidz ikviens apmeklētājs, cilvēks ar īpašu starojumu, kura tuvumā veldzēties, vai nekur neredzēta dizaina mēbeles, kuras savā īpašumā alkst iegūt daudzi.

Ik reizi, kad notiek kāda mēbeļu izstāde, vienalga pašmājās vai ārvalstīs, īpaši spilgti uzmirdz „Maffam Freeform” vārds. Šīs dizaina mēbeles izceļas pārējo vidū. Tās ir izgatavotas no mēbeļu radīšanā inovatīva materiāla (bazalta šķiedras), turklāt to ekskluzivitāte ir apslēpta arī dizainā, kas ikvienam kolekcijas modelim ir pilnīgi citāds. Bet, tajā pašā laikā, arī sakombinētas, šīs tik atšķirīgās dizaina mēbeles spēj veidot vienotu saspēli. Stilā tās vieno interesantais bazalta šķiedras matu savijums, kas rada asociāciju par pītām mēbelēm. Tomēr, atšķirībā no mēbelēm, kas ir pītas, „Maffam Freeform” mēbeles ir daudzkārt izsmalcinātākas un izturīgākas. Tās kalpos gadu desmitiem un ilgāk, nenobružājoties, neizbalojot un nezaudējot savu šarmu. Mode mainās, bet augstvērtīgas un funkcionālas lietas ar savu „es” modē ir vienmēr.

Pajautājiet kādam cilvēkam, kuru uzskatāt par individualitāti, kas viņam palīdz tādam būt! Visticamāk, ka viņš atbildēs, ka ir vienkārši jābūt sev pašam. Tāds ir arī „Maffam Freeform” dizaina mēbeļu radītāja, Raimonda Cīruļa, noslēpums. Izvēloties materiālu un veidojot mēbeļu dizainu, viņš ir smēlies idejas savas pieredzē un nebaidījies kļūdīties. Tāpēc šajās mēbelēs ir saskatāmi un sataustāmi īsti stāsti un dzīva vīzija par potenciālajiem mēbeļu saimniekiem. Šķiet, jau veidojot dizainu, Raimonds zināja, ka viņa mēbeles iecienīs gan ietekmīgi cilvēki, kas tiecas pēc patiesa komforta un, kas savu izredzētību vēlas izjust arī caur lietām (un tāpēc radīja krēslus KING Table un EGO); smalki dzīves baudītāji, kas prot novērtēt detaļu nozīmību (un tāpēc radīja krēslus PANDIT un ARCHE); dzērienu pazinēji un viesību mīlētāji (tāpēc radīti pudeļu statīvi REVOLVER un MULTI) un dabas bērni (tiem radīts iekaramais krēsls MANU Nest).

maffamfreeform mebeles

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *