Velo nomas priekšrocības

May 25, 2014 by

Kamēr auto noma Latvijā, šķiet, jau kļuvusi par tāda veida pakalpojumu, ko izmanto un pazīst daudzi, pastāv kāds cits transportlīdzekļu nomas veids, kas pie mums pagaidām vēl tikai sāk iemantot popularitāti, lai arī citur Eiropā tā uzvaras gājiens sācies jau pirms vairākiem gadiem. Tā ir iespēja iznomāt velosipēdu, kas ļaus pārvietoties pa saviem iemīļotajiem maršrutiem videi draudzīgākā veidā. Pašlaik ērtu velo nomu Rīgas sirdī un rajonos piedāvā kompānija Sixt, bet, ja Rīgas iedzīvotājiem un ciemiņiem nepieciešams ātrāks transporta veids, tiek piedāvāta arī Sixt auto noma.

            Jauni velo nomas punkti Rīgā

 Ja Sixt auto nomas pakalpojumu specifiku vismaz nojaust varētu arī tie, kas paši to nav izmantojuši, velo noma daudziem ir kaut kas patiešām jauns. Tomēr droši vien arī tu būsi ievērojis šos nomas punktus, kas sastopami Rīgā – laukumos, pie iepirkšanās centriem un citās vietās. Visiem velo cienītājiem par prieku var paziņot, ka nu šādi velo nomas punkti būs sastopami arvien biežāk – šajā sezonā  galvaspilsētā plānots ierīkot 20 jaunas  vietas, kurās būs iespējams iznomāt šo zaļo braucamrīku. Tāpat nomas tīkls turpmāk iekļaus ne vien Rīgas rajonus, bet arī Jūrmalu. Līdz ar to, ir jūtams, ka velokultūra Latvijā sāk ieņemt arvien nozīmīgāku lomu.

Kas jādara, lai iznomātu velosipēdu?

Ja tevi ir ieinteresējusi iespēja iznomāt velosipēdu, nākamais jautājums varētu būt – kas man jādara, lai varētu velo nomas punktā saņemt savu divriteni? Pateicoties lielajam nomas punktu skaitam pilsētā, velo noma kļūst klientam vēl pieejamāka nekā auto noma – turklāt tā ir arī ļoti vienkārša. Turklāt, kas padara velosipēdu nomu īpaši ērtu, ir šī pakalpojuma pieejamība divdesmit četras stundas diennaktī. Ir tikai dažas vienkāršas darbības, kas jāveic cilvēkam, ja viņš vēlas iznomāt velosipēdu:

  1. Reģistrējies velo nomai internetā (to var izdarīt,ja neesi to izdarījis, varēsi reģistrēties arī pa telefonu pirmajā reizē, kad veic velo nomu. Tāpat tīmeklī var reģistrēties arī šī paša uzņēmuma Sixt auto nomai);
  2. Uz velosipēda rāmja ir norādīts telefona numurs, uz kuru tev jāpiezvana;
  3. Saņem kodu divriteņa atslēgšanai savā telefonā un dodies, kur vien vēlies.

Šajā sezonā Sixt piedāvās arī jaunu pakalpojumu Rīgā – velo nomu uz visu sezonu par ļoti izdevīgu cenu.

 

Kad jāizvēlas velo noma, bet kad – auto noma

            Esot Rīgā ciemos vai izvēloties nomas transportlīdzekli kādam īpašam vai ikdienas braucienam, svarīgi saprast, vai šajā gadījumā tiešām nepieciešams izvēlēties auto nomu. Pašlaik, kad arvien vairāk cilvēki savā ikdienā apzināti ievieš tādus paradumus, kas veicinātu vides ilgtspējīgu attīstību, pārvietošanās ar velosipēdu kļūst arvien populārāka. Daudzās Eiropas valstīs to sekmē arī valsts politika un ceļu satiksmes piemērošana riteņbraucējiem draudzīgā veidā. Turklāt nereti pārvietošanās ar divriteni pa pilsētu ir daudz praktiskāka un izdevīgāka. Īpaši bieži velosipēdu kā pārvietošanās līdzekli izmanto jaunieši, kas ļauj pārvietošanos ikdienā savienot ar aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

            Ja dodies nesteidzīgā izbraucienā pie dabas vai tev nepieciešams nokļūt kaut kur pilsētā, izvēlies velo nomu, bet Sixt auto noma būs labākais risinājums, ja svarīgs ātrums un komforts – jādodas tālākā ceļā ārpus pilsētas, jākārto biznesa darījumi, vai arī gluži vienkārši nav velosipēda braucienam piemērota sezona. Protams, ir situācijas kad auto noma ir tiešām neaizstājama, tomēr, kad plāno izmantot auto nomu, padomā divreiz, vai šoreiz negribi izmēģināt kaut ko videi draudzīgāku!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *