Viasat interneta pieslēgums

Oct 25, 2012 by

Parasti vārds „Viasat” asociējas ar televīziju. Gana bieži medijos ir redzamas dažādas reklāmas un ļoti daudziem cilvēkiem arī ir Viasat satelīttelevīzija, kurai viņi uzticas un izmanto, lai noskatītos F1 posmus vai arī jaunākās filmas un raidījumus. Bez tā visa – kompānija Viasat piedāvā arī interneta pieslēgumu saviem klientiem.

Prasīsiet, kā tas darbojas?  Pamatā tas ir mobilais internets, kuru nodrošina divi operatori – Tele2 un Triatel, un tas ir pieejams visā Latvijas teritorijā, kā arī tas ir salīdzinoši viegli pieslēdzams un nav vajadzīgas sarežģītas aparatūras vai arī dažādu dārgu kabeļu izbūve.  Būtībā Tele2 un Triatel piedāvā savu mobilo internetu Viasat klientiem par īpašo cenu, kura katram no šiem operatoriem ir atšķirīga.

Tātad, Triatel piedāvā internetu ar ātrumu līdz 3,1 megabitam sekundē, neatkarīgi no klienta izvēlētā tarifu plāna, kurš ir piemērots tieši viņa interneta lietošanas paradumiem. Tarifi atšķiras pēc piedāvātā datu pārraides apjoma. Ja ikdienā internetu lietojat, tikai lai pārliecinātos par jaunākajām aktualitātēm un saņemtu laicīgus brīdinājumus par gaidāmās ziemas iestāšanos, tad Jums mēnesī pietiks ar pieciem gigabaitiem, bet, ja internets Jums ir ārkārtīgi aktīvs un darbīgs palīgs, tad piecpadsmit megabaiti būs tieši laikā. Jo lielāks apjoms, jo lielāka mēneša maksa – tā ir sākot no 9.85 Ls mēnesī.

viasat interneta pieslēgums

Tikmēr Tele2  piedāvā trīs Viasat interneta pieslēguma tarifu plānus – Ekonomiskais, Klasiskais un Turbo.  Katram no tiem ir sava ar cena, ātrums un pieejamais gigabaitu apjoms. Attiecīgi arī katram klientam ir iespēja atrast sev visizdevīgāko. Tele2 piedāvātais Viasat interneta pieslēgums maksā sākot no 5.35 Ls mēnesī.

Pats uzņēmums Viasat ir daļa no lielākās mediju grupas Skandināvijā un Baltijas reģionā Modern Times Group MTG AB. Tajā ietilpst daudzi no Latvijā populārākajiem televīzijas kanāliem un radiostacijām, (piemēram TV3 un TV6, nu jau arī LNT, kā arī Star FM). Izvērtējot  arī  citus elektronisko sakaru pakalpojumu piedāvājumus, Viasat pluss ir tas, ka uzņēmums signālu  pārraida pa gaisu, līdz ar to nav nepieciešams investēt dārgā kabeļu tīklā.

Ja Jūs interesē Viasat interneta pieslēgums vai vēlaties plašāk iepazīties ar visu uzņēmuma piedāvājumu, tad tas būs viegli izdarāms, ja ielūkosities kompānijas mājas lapā. Nu arī Viasat piedāvā komplektu, kurā ir pieejams gan ātrs un stabils mobilais internets, gan filmu, sporta un izklaides kanāli . Tā cena ir Ls 19.99 mēnesī.  Viss nepieciešamais nu ir pieejams  kopā un ir ērti lietojams.

Nenoliedzami arī Lattelecom piedāvā kvalitatīvu un labu internetu, apskatiet piedāvājumu un iepazīstieties ar cita veida interneta pieslēgumiem, tostarp optisko un Wi-Fi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *