ViaSMS kredīts internetā – kā aizņemties?

Nov 22, 2012 by

Jau labu laiku Latvijā ir pārstāvētas daudzas kredītiestādes, kas piedāvā ātros kredītus internetā, solot klientiem izdevīgus un elastīgus kredītu nosacījumus, to skaitā arī ViaSMS. Tas tāpēc, ka ikviena kredītiestāde vēlas, lai potenciālais kredīta ņēmējs izvēlas tieši viņa pakalpojumus un kļūst par pastāvīgu klientu. Klientu ērtībai ir maksimāli atvieglots arī kredītu aizņemšanās process.

Process, kā pieteikties kredītam internetā

Praktiski visi kreditori, kas piedāvā aizņemties internetā, ir izstrādājuši vienkāršu un ērtu aizņemšanās shēmu. Jau reģistrētiem lietotājiem atliek vien ieiet savā ViaSMS mājaslapā izveidotajā profilā un ar kredīta kalkulatoru pieteikt aizdevumu. Jaunajiem lietotājiem jāiziet cauri 3 vienkāršiem aizņemšanās posmiem.

ViaSMS aizņemšanās sastāv no tādiem posmiem kā:

  • Reģistrācija aizdevēja mājaslapā. Ja klients ViaSMS aizdevumu izmanto pirmo reizi, reģistrācijas laikā būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un tālruņa numurs. Lai saņemtu aizdevumu, jāatbilst tikai dažām prasībām – ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Reģistrācijas procesu var pabeigt, aizsūtot uz ViaSMS kontu reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā.
  • Kredīta pieteikuma nosūtīšana. Ar kredīta kalkulatora palīdzību tiek pieteikts kredīts internetā. Tas ir ātrs un galvenais, pilnīgi caurredzams aizņemšanās veids. Pirms pieteikt kredītu ikviens jau redzēs, cik liela ir komisijas vai procentu maksa un kāda ir kopējā summu, kās būs jāatdod atmaksas perioda beigās. Priekšrocība, ko piedāvā ViaSMS – pirmais kredīts līdz 150 latiem bez maksas!
  • Nauda ir klienta kontā! Jau dažu minūšu laikā, aizdevējs izvērtē kredīta pieteikumu un pozitīvas atbildes gadījumā ieskaita naudu klienta bankas kontā.

ViaSMS piedāvā arī sms kredītu. Tas nozīmē, ka klients var saņemt naudu nosūtot tikai vienu īsziņu no sava mobilā tālruņa. Protams, bez interneta starpniecības neiztikt, jo pirms sūtīt sms Tev ir jābūt reģistrētam lietotājam. Ja esi reģistrēts, nekādu problēmu, nosūti sms-īsziņu (Ls 0.15 ) un piesaki aizdevumu pat neejot internetā!

Ja klients nevēlas sūtīt maksas īsziņu, tad labākais variants, lai izņemtos, būs jau minētais ViaSMS kredīts internetā. Kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, tāpēc vēl vairāk ir atvieglots aizņemšanās process, jo nav jākārto nekādas papildus formalitātes. Aizņemies ātri, ērti un droši!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *