Video noma

Jul 30, 2012 by

Video noma ir iespēja iznomāt tos video materiālus, kurus klients negrib pirkt, bet vēlās apskatīt un novērtēt. Dažiem klientiem nepietiek naudas, lai nopirkt sev vēlamo video materiālu, dažiem negribas tērēt naudu, pirms nav pārbaudīta kvalitāte, dažiem klientiem vienkārši vairāk patīk iznomāt video materiālus, nevis tos iegādāties.

Video noma bija populārā jau daudzus gadus, kopš parādījas iespēja skatīties filmas un citus video materiālus uz video-kasetēm. Video noma bija alternatīvs variants, kad cilvēks gribēja paskatīties filmu, bet to nevarēja noskatīties televīzijas kanālos. Tajos laikos, kad internetu vēl neizmantoja tik plaši un bieži, video noma bija vienīga iespēja noskatīties mīļākas filmas jebkurā laika.

1995.gadā tika radīts DVD disku formāts. DVD (Digital Versatile Disc — “Ciparu daudzpielietojuma disks” jeb Digital Video Disc — “Ciparu video disks”), ir datu nesējs optiska diska formātā. Tam ir tādi paši izmēri kā kompaktdiskam (CD), bet DVD var uzglabāt vairāk nekā sešas reizes vairāk informācijas nekā CD. DVD formāts tika izveidots tā, lai DVD atskaņotāji varētu nolasīt arī CD diskus.

DVD izgudrošana radīja jaunus iespējas, jo DVD aizņēma mazāk vietas, bet filmu kvalitāte kļuva labāka. Ar laiku internets ieguva lielāku populāritāti, klienti sāka mazāk izmantot video nomas pakalpojumus, jo arvien vairāk video materiālu varēja atrast internetā.

Mūsdienās internetā var atrast gandrīz jebkuru video vislabākajā kvalitātē. Video materiālus var gan lejupielādēt, gan augšupielādēt, gan noskatīties Youtube vietnē un līdzīgajās vietnēs, kuras bezmaksas piedāvā noskatīties visdažādākus video materiālus.

Video nomas turpina savu darbību, jo internets joprojām nav pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem. Latvijā un Rīgā darbojas daudzas video nomas, kuras piedāvā jaunākās un vecākās filmas, kā arī citus video materiālus, ieskaitot izklaides video, apmācības video un pat erotiskā satura video.

Mūsdienās video noma ir pieejama arī internetā, dažas interneta kompānijas piedāvā iznomāt video materiālus un filmus neizejot no mājām. Progress virzās uz priekšu, tāpēc ar laiku video noma būs pieejama tikai internetāv, jo pasūtīt sev vēlāmo filmu neizejot no mājām ir ērtāk, drošāk un arī ātrāk.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *