Web hostings Latvijā un tā sastāvdaļas

Mar 26, 2013 by

SIA ‘‘GARM Technologies’’ piedāvā būt par lieliskiem partneriem. Web hostings Latvijā un tā sastāvdaļas ir visai sarežģīta kombinācija, kur ir nepieciešama profesionāļu palīdzība. Cilvēki ar atbilstošu izglītību un pieredzi ir gatavi nodrošināt augstāko kvalitāti, lai nodrošinātu efektīvu mājas lapas izvietošanu uz servera 24/7.

Web hostings Latvijā un tā sastāvdaļasKompānijai tāpat kā katram klientam ir savi principi un lai labāk pielāgotos konkrētajam gadījumam, ir iespējams kombinēt dažādus papildus pakalpojumus un priekšrocības. No tā arī atšķiras ikmēneša maksa. Lētākais alfa piedāvājums ir par 2,42 Ls mēnesī uz vienu mēnesi, bet maksājot uz 3 gadiem, tas ir tikai 1,94 Ls mēnesī. Uzstādīšana ir bezmaksas. Diska vieta sistēmā ir iespējama 10 GB, 50 GB un 200 GB robežās. Pieejams arī bezmaksas domēns, ja pakalpojums tiek apmaksāts vismaz uz gadu. Maksimālais domēnu skaits atšķiras no izvēlētā pakalpojuma – 2, 5 vai 10. Tīkla tarifs ir neierobežots. Pieejama ir izdalītā IP adrese ar SSL šifrēšanas iespējām. Tas palīdz mājas lapai būt vieglāk atrodamai un pamanāmai. Apakšdomēnu skaits var būt 10 vai neierobežots, atkarībā no piedāvājuma, kas izriet no katra individuālās nepieciešamības. Pieejams ir arī tehniskais atbalsts no telefona operatora, bet laikos, kad tam ir beidzies darba laiks, ir pieejams diennakts Help Desk atbalsts. Papildus analīzei un citām lietām ir Webalizer un AWStats iestatāmā web statistika. Papildinājums e-pastam ir neierobežots POP3, IMAP, SMTP, WebMail paskatīšu skaits. Ērtībai ir arī iespējama pāradresāciju un pasta grupas, kā arī automātiskais atbildētājs. Datu un pašas mājas lapas drošībai ir pieejama antivīrusu aizsardzība, kā skaitā ir arī AntiSPAM aizsardzība. Rezerves kopijas iespējas arī ir svarīgs papildinājums. Ir gan ikdienas rezerves kopēšanas iespējas, gan rezerves kopēšana no paša klienta puses. Dažādi skripti un programmēšanas papildinājumi palīdzēs visu padarīt vēl pēc iespējas piemērotāku katram individuālajam gadījumam. Modernākā priekšrocība, ko piedāvā SIA ‘‘GARM Technologies’’ ir SDD datu nesēji. Tie ir jaunākās paaudzes un nodrošina vislabāko stabilitāti un mājas lapas darbības ātrumu. Citiem provaideriem Latvijā tādu vēl nav, kas noved pie labākā iespējamā risinājuma mājas lapas uzturēšanai un pārvaldīšanai.

Web hostings Latvijā un tā sastāvdaļas ir specifiska kombinācija, kas atkarīga no katra individuālā pasūtījuma. Izmēģināšanas nolūkos ir pieejams arī piedāvājums, kur pirmais mēnesis būs lētāks, jo pirmās 15 dienas ir bez maksas. Katram uzņēmumam un citai iestādei, kura vēlas ar savu interneta mājas lapu piesaistīt jaunu klientus un informēt topošos, ir jābūt stabilai un lai nerastos papildus nevajadzīgas sūdzības, kas var ietekmēt visu kopējo tēlu negatīvā nozīmē. Katram ir svarīgs savs tēls un tā uzlabošanas iespējas, jo tas ir arī viens no motivātoriem papildus ienākumiem. Hostings ļaus izvietot mājas lapu drošā serverī bez nepieciešamības iegādāties un uzturēt pašam savu, jo tas izmaksātu krietni vairāk gan finansiālajā ziņā, gan laika. Ne vienmēr to var atļauties, tāpēc daudzi uzņēmumi uztic savas mājas lapas citiem serveriem un ar lielāko prieku speciālisti par tām rūpējas nepārtraukti. Modernās tehnoloģijas samazina arī pārrāvumu un citu nepatīkamu problēmu iespējamību. Ir iespējams iegūt dažādus risinājumus veiksmīgai uzņēmējdarbībai, klientu piesaistei, mājas lapas pieejamībai u.c., lai būtu izdevīga kombinācija lieliskai attīstībai. No tā ir abpusējs labums, jo savas pozīcijas uzlabo abas puses un veiksmīgos iznākumos iespējama sadarbība turpmāk.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *